ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. Rolnicy szykują niespodzianki dla swoich wybranek!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 4. Rolnicy szykują niespodzianki dla swoich wybranek!

25.09.2016, godz. 12:22
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony foto: TVP

Przed nami kolejny odcinek pełnego emocji programu Rolnik szuka żony! Tym razem zobaczymy rolników oraz ich wybranki w domach uczestników show. Co rolnicy przygotowali, jakie zadania czekają w gospodarstwach? Dowiemy się niebawem!

Przed nami kolejny odcinek wyjątkowego programu TVP o polskiej wsi. W Rolnik szuka żony 3, odcinek 4 zobaczymy domy rolników. Jak mieszkają Łukasz, Marek, Zbigniew, Szymon i Monika? Wiemy, że Marek ma wyjątkowy bałagan na podwórzu, że dom jest niemalże w stanie surowym, a kandydatkom na żony kazał ostatni skręcać meble. Pozostali uczestnicy show żyją w lepszych warunkach. Wiadomo jednak, że życie na wsi nie jest łatwe...

Jakie zadania czekają na kandydatki rolników? Czy znów będą mordować kurczaki? Doić krowy? A może jeździć kombajnem? Kandydatki Marka z całą pewnością będą sprzątać podwórko, tak przynajmniej żartowały. Rolnicy w napięciu oczekują na przyjazd wybranek (i wybranków). Porządki, fryzjer, nerwy - wszystko jest! Kolejny odcinek Rolnik szuka żony 3 zobaczymy o 21.25 na antenie TVP. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z show.

Zobacz: Mister Polski 2016 finaliści. Kto z nich odbierze tytuł Jonkiszowi [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: