ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 5. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Rolnik szuka żony 3, odcinek 5. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

02.10.2016, godz. 22:12
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3, odcinek 5. na Se.pl. W relacji na żywo z show dowiedzieliśmy się, jak kandydaci i kandydatki na rolnicze żony i rolniczych mężów poradzili sobie z życiem na wsi i obowiązkami w gospodarstwie. Przekonaliśmy się, że wyznanie Zbigniewa uraziło Łucję, która rozczarowana jego zachowaniem, wróciła do domu.

22.10 To już koniec dzisiejszego odcinka. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na relację za tydzień.

Miód na osłodę? Nie dla Łucji! #rsz #rolnikszukazony3 #tvp1 #rolnikszukazony #zegnaj

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 2 Paź, 2016 o 1:09 PDT

22.08 Po powrocie z polowania Łucja wyznaje koleżankom, że wraca do domu. Nie chce powiedzieć im co zaszło na ambonie. - Rywalizacja i napięcie było wyczuwalne - skomentowały po jej odjeździe. Zbigniew żegna się z Łucją i prosi, by zostali przyjaciółmi. Kobieta jest tak rozgoryczona jego zachowaniem, że nie chce przyjąć od niego miodu.

I oskubali ptaszka... #rsz #rolnikszukazony3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 2 Paź, 2016 o 1:05 PDT

22.03 Wybranki Marka mają oskubać gęsi. Rolnik tłumaczy im, że skubanie pierza, to tak jak wyrwanie mlecznego zęba. Marek zauważa, że Beata jest wrażliwa, a Kasia spisała się najlepiej. Ania z kolei bardzo się starała, co nie umknęło jego uwadze. - Zaczynam się bać, że mnie to może przerastać - komentuje Ania.

I poooooszedł #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 2 Paź, 2016 o 1:02 PDT

22.00 Monika ma prezent dla Dawida, Roberta i Tomka...basen. Tomek zauważa, że każdy z nich zaczyna rywalizacje o Monikę. Cała czwórka polewa się wodą z węża. - Ja się bawiłam cudownie - podsumowała i dodała, że tek kto przegra w grę chińczyka wchodzi do basenu. Po chwili okazuje się, że Robert idzie się kąpać.

21.58 Dziewczyny pomagają Szymonowi w przeniesieniu bali ze słomą. Zauważa, że najsilniejsza z nich jest Kasia. Urszula jest pod wrażeniem siły Szymona, który podciąga się na krokwi. Tymczasem Łukasz pokazuje Ani jak prowadzić traktor. Dziewczyna całkiem dobrze sobie radzi. Po ciężkim dniu pracy na polu cała trójka wraca do domu na obiad, który przygotowała jego mama i jedna z uczestniczek.

21.53 Monika i jej panowie grodzą pastwisko. Dziewczyna na traktor najpierw bierze Roberta, a potem Tomka. To chwila by móc odrobinę porozmawiać. Monika nie może wyjść z podziwu, że cała trójka jest bardzo pracowita i wydziera jej z rąk narzędzia, by nie musiała się przepracować. - Super czuje się z chłopakami - stwierdza.

Something in the air tonight... #rsz3 #rolnikszukazony #romantyzm #tvp1

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 2 Paź, 2016 o 12:52 PDT

 

21.50 Zbigniew wyznał Łucji, że ją lubi, ale nie wybierze jej na żonę. na jego słowa kobieta stwierdziła, że dziś wyjedzie do domu. Wypomina mu, że przyznał, że każdy chce młodsze. Poczuła się w tym momencie urażona i chce wrócić do domu. Tymczasem do gospodarstwa Marka przyjechał osioł, który pokryje jego oślicę. W tym zadaniem mają czuwać kandydatki Marka. W końcu cała czwórka zostawia zwierzęta same sobie i obserwują czy plan się powiedzie.

21.50 Tymczasem Łucja ze Zbigniewem idzie na polowanie. Razem weszli na ambonę i czekają na zwierzynę. Kobieta wykorzystuje sytuację i podpytuje Zbigniewa, czy myśli o niej poważnie.

21.45 Dziewczyny Szymona wyznaczają pastwisko dla byków. - Zwierze czuje, gdy się człowiek boi - wyjaśnia im Szymon. Na szczęście jego byki były bardzo przyjazne. Tymczasem Partycja i Ania szukają części od traktora w polu, a w tym samym czasie Łukasz idzie po pomoc do sąsiada. Patrycja chce pomóc naprawić maszynę, gdyż poczuwa się do winy.

Do serca przez Halinkę #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1 #romantycznechrzakniecia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 25 Wrz, 2016 o 1:05 PDT

21.40 Katarzyna zakłada firankę na drzwi, by do środka nie wlatywały muchy. Za pozwoleniem Marka jego wybranki zrobiły mu małą rewolucję, czyli zabrały się za porządki. Śmiało można stwierdzić, że nawet Perfekcyjna, byłaby z nich dumna. Tymczasem u Moniki również praca wre. - Jak ja pracuję, to skupiam się na pracy - wyznaje Monika. Panowie ostro wzięli się do pracy w stajni, dzięki czemu Monika mogła pójść do swojej ulubienicy Halinki.

Nadchodzi wieczór! A wraz nim nowy odcinek #rolnikszukazony #rsz3 #tvp1 #zycienawsi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) 2 Paź, 2016 o 10:04 PDT

 

21.38 Łukasz pokazuje dziewczynom jak należy zaorać pole. Krótki instruktaż i Patrycja prowadzi ciągnik. - Opuszczaj, prostuj koło i gazu - pomaga jej Łukasz. Patrycja wykorzystuje sytuację i rozmawia z Łukaszem o rodzinie.

21.38 Zbigniew oprowadza swoje wybranki po gospodarce. Panie pomagają mu przy pszczołach. - Ja nie jestem zazdrosna, bo to mi w niczym nie pomoże - wyznaje Łucja. Pozostałe panie zauważyły, że Łucja ich zdaniem nie zachowuje się naturalnie.

21.35 Marek budzi zaspane panie i przygotowuje śniadanie. Cała czwórka ucztuje na werandzie. Okazuje się, że Beata i Marek rozmawiali od rana. Jego zdaniem, kobieta raczej nie jest zazdrosna o pozostałe kandydatki.

21.33 Monika oraz dwóch jej wybranków od samego rana karmią zwierzęta. Okazuje się, że Robert poszedł do sklepu po świeże bułki, zamiast pomagać przy zwierzętach. Cała czwórka je śniadanie i omawia plan dnia.

21.30 Szymon z kolei dla swoich wybranek przygotował pracę w oborze. Dziewczyny sprzątają zwierzęce odchody. Szymon swoje gospodarstwo nazywa filharmonia, w której sam jest dyrygentem. Ula dostałaby harfę, Marysia klarnet, a Kasia skrzypce. Dziewczyny mają zaprowadzić krowy na pastwisko. Przed śniadaniem obowiązkowa modlitwa.

21.25 Rozpoczynamy 5. odcinek Rolnik szuka żony 3. A w nim Monika, Łukasz, Szymon, Marek i Zbigniew szukają drugich połówek z którymi spędzą resztę życia. Czy im się uda? Dziś goście naszych rolników przekonają się, że życie na wsi to ciężka praca. Łukasz swoje wybranki wita poranną kawą i herbatą. Przygotowuje dla nich również jajecznicę na kurkach. Podczas śniadania, wszyscy miło rozmawiają. Dziś jedna z dziewcząt zostanie w domu, by zrobić dla wszystkich obiad.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 5. relacja na żywo na Se.pl start 21.25. W dzisiejszym odcinku dowiemy się, jak goście naszych rolników radzą sobie z pracami w gospodarstwie. Nie zabraknie też momentów dramatycznych i ważnych decyzji.

Zobacz: Gwiazdy popierają czarny protest!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: