ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, odcinek 9. Już dziś poznamy ostateczne wybory uczestników show!

Rolnik szuka żony 3, odcinek 9. Już dziś poznamy ostateczne wybory uczestników show!

30.10.2016, godz. 13:52
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Przed nami kolejny, jakże emocjonujący, odcinek Rolnik szuka żony 3. Tym razem rolnicy będą musieli podjąć ostateczne wybory i powiedzieć swoim wybrankom, kto zostaje w show, a z kim pora się pożegnać.

Rolnik szuka żony 3, odcinek 9. przyniesie nam rozwiązanie wszystkich dylematów! Kogo wybiorą rolnicy? Wiemy, że Łukasz raczej nie wybierze Agnieszki, ale kolejne dwie kandydatki? Musi wybrać między tym, co podpowiada serca, a tym, co mówi rozum. Szymon nie ma pojęcia kogo wybrać! Jego kandydatki wszystkie pasują do niego idealnie! A Marek? Jak to powiedziała jego koleżanka: Moją faworytką jest Ania, on potrzebuje takiej Kasi, a wybierze Beatę. Czy wybierze Beatę tego nie wiemy. Ostatnio twierdził, że nie nadawałaby się do życia na wsi...

U Moniki wybór jest trudny. Jej kandydaci nie starają się o nią,to ona musi zabiegać, jak zwykle. Nie podoba jej się to, ale wybrać musi. Tomek czy Robert? Jej koleżanki są podzielone. A co u Zbigniewa? Cóż, Bogusia przegrywa z Ireną, jej walka o względy rolnika wychodzi raczej fatalnie.

Zobacz: Taniec połamaniec Barańskiego i Głogowskiej

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: