ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3 online - gdzie oglądać powtórki i nowe odcinki w sieci?

Rolnik szuka żony 3 online - gdzie oglądać powtórki i nowe odcinki w sieci?

12.09.2016, godz. 11:04
Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy
foto: Rolnik szuka żony / Facebook

Powtórki Rolnik szuka żony 3 można oglądać online! Jeśli przegapiliście ostatni odcinek popularnego show, to koniecznie sprawdźcie informacje na temat, gdzie obejrzeć go w internecie

Gdzie oglądać powtórki Rolnik szuka żony 3 w internecie? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, którzy zapomnieli obejrzeć przygody uczestników podczas niedzielnej emisji. Przypomnijmy, że poznaliśmy już bohaterów 3. edycji. Są to: Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon. Kandydaci i kandydatki dla uczestników Rolnik szuka żony 3 zostaną ujawnieni dopiero w 2. odcinku. Wróćmy jednak do pytania zadanego na początku - gdzie oglądać Rolnik szuka żony 3 onlie? Jest to możliwe za darmo i bez logowania na stronie vod.tvp.pl. Dokładny adres 1. odcinka popularnego show znajdziecie pod TYM adresem. Kolejne odcinki będą umieszczane po emisji odcinka w telewizji. To dobra informacja dla wszystkich tych, którzy szukają powtórek show "Rolnik szuka żony 3" w internecie.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: