ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

04.09.2016, godz. 13:00
Szymon z Rolnik Szuka 3 żony na ramówce TVP
Rolnik Szymon. To pierwszy ujawniony bohater nowego sezonu Rolnik szuka żony3 foto: AKPA

Szymon - to pierwszy ujawniony uczestnik programu Rolnik szuka żony 3. Mężczyzna towarzyszył Marcie Manowskiej na konferencji ramówkowej TVP. Zapytaliśmy Szymona, jakiej kobiety poszukuje. Wmagania są spore?

W 3. sezonie programu Rolnik szuka żony udział weźmie jedynie pięcioro uczestników z zaprezentowanej dziesiątki. O tym, kto dostał się do programu, zdecydowała ilośc listów. Ci, którzy dostali ich najwięcej, będą mieli szansę wybrania sobie żony lub męża przed kamerami TVP. Poznamy ich dopiero w pierwszym odcinku. Jakkolwiek producenci programu zrobili mały wyjątek i ujawnili pierwszego uczestnika tuż przed premierą. Na prezentacji ramówki TVP Marcie Manowskiej towarzyszył rolnik Szymon. Podczas konferencji Telewizji Polskiej naszej reporterce udało się porozmawiać z rolnikiem. Jakiej kobiety szuka? Już w odcinku pilotażowym stwierdził, że wygląd zewnętrzny nie jest mu obojętny, ale nie jest w stanie określić swojego typu kobiety. Jak zmieniły się jego poglądy po pierwszych odcinkach? Tego dowiecie się w materiale wideo, umieszczonym pod tym artykułem.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3 - ZWIASTUN z uczestnikami nowej serii już jest!

Szymon z Rolnik szuka żony 3 ma 29 lat i pochodzi z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia to mgr inż. leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Kocha swój zawód. Jest właścicielem sporego gospodarstwa, które uważa za najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem. Uważa, że naturalnym rozwinięciem każdego związku jest założenie rodziny.

ZOBACZ: Rolniczka bogaczka krytykowana przez fanów Rolnik szuka żony: zimna, oschła, wyniosła!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: