ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Rolnicy dalej szukają miłości, ale były zaręczyny!

Rolnik szuka żony 3. Rolnicy dalej szukają miłości, ale były zaręczyny!

21.11.2016, godz. 09:22
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Za nami Rolnik szuka żony 3. Ta edycja nie przyniosła nam szczęśliwych zakończeń. Wszyscy rolnicy szukają miłości poza programem. Za to ich kandydaci łączą się w pary między sobą! Mamy nawet twarde dowody - pierścionek zaręczynowy na palcu Kasi, sprezentowany przez Dawida!

Ta niespodzianka to Kasia i Dawid! Kasia to kandydatka Szymona, zaś Dawid był kandydatem Moniki. Para zeszła się podczas nagrań do programu, Dawid odwiózł Kasię do domu, już wtedy coś do niej poczuł. Potem było kilka telefonów, spotkanie i... zaręczyny! Zaskoczeni? Nawet Marta Manowska była zdziwiona.

Za to wszyscy bohaterowie programu rozstali się ze swoimi wybrankami lub wybrankami. Marek już podczas nagrań do programu kręcił na boku z paniami, które ciągle do niego pisały. Niestety nie był szczery i Kasia, Beata i Ania mają mu to za złe. Rolnik przeprosił i przyznał się do tchórzostwa. Szymon najwyraźniej zamierza się dobrze bawić, oczywiście powołując się na Boga i wiarę. Rolnik będzie spotykał się z wszystkimi paniami, które do niego napisały. - Zaczynam program Rolnik szuka żony, ale już prywatnie - dodał.

Monika zostawiła Tomka, ale spotyka się z kimś, kto napisał do niej na początku. Zbyszek i Irena nie spotkali się więcej i ich związek zakończył się. Zbyszek chce korzystać z życia i wszystkich pań, które zechcą się z nim spotkać. Związku Łukasza i Patrycji nie ma co komentować, bo go nie ma. Łukasz nie wiedział czego chce i chyba nadal nie wie.

Zobacz więcej: Rolnik szuka żony 3, finał. Zapis RELACJI na ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: