ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. świąteczny odcinek - kiedy i gdzie oglądać?

Rolnik szuka żony 3. świąteczny odcinek - kiedy i gdzie oglądać?

28.11.2016, godz. 12:09
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3. wzbudził wiele kontrowersji. Niebawem ponownie spotkamy się z uczestnikami programu. Wszystko za sprawą świątecznego odcinka hitu TVP. Kiedy i gdzie oglądać specjalny odcinek programu Rolnik szuka żony?

Rolnik szuka żony 3. cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nic dziwnego, że niebawem ruszą zdjęcia do 4. edycji show. Zanim to nastąpi wszystkich fanów czeka ponowne spotkanie z uczestnikami hitu TVP z ostatniej serii. Wszystko dzięki świątecznemu specjalnemu odcinkowi reality-show. Choć tym razem rolnicy nie znaleźli tyle miłości, co uczestnicy poprzednich serii, widzowie na pewno z niecierpliwością czekają na najnowsze wieści z żyć bohaterów programu.

Kiedy będziemy mogli obejrzeć świąteczny odcinek programu Rolnik szuka żony? Emisja jest zaplanowana na niedzielę 25 grudnia o godzinie 21:30 oczywiście na kanale TVP 1. Dla wszystkich fanów programu producenci przewidzieli jeszcze jedną niespodziankę. Tym razem nie tyle poznamy dalsze losy uczestników ostatniej serii, ile będziemy wspominać wszystkie serie show. Pojawią się też dawno niewidziani rolnicy z poprzednich edycji programu.

Będziecie oglądać?

Zobacz: "Rolnik szuka żony 3": Szymon ma dziewczynę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: