ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3. Szymon: Tyle dziewczyn na mnie nie leciało jeszcze

Rolnik szuka żony 3. Szymon: Tyle dziewczyn na mnie nie leciało jeszcze

11.09.2016, godz. 12:47
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony foto:

Już wieczorem zobaczymy kogo wybrali rolnicy. Tydzień temu każdy z uczestników miał na podstawie listów i zdjęć wybrać dziesięciu kandydatów. Niektórzy nie mogli się zdecydować kogo zaprosić do programu, inni szybko podejmowali decyzję. Już w dziesiejszym odcinku przekonay się kogo wybrali Zbugniew, Marek, Szymon, Łukasz i Monika.

Mieli rozkładać listy na:tak, nie i może, ale niektórzy potrzebowali więcej gromadek, tak byli niezdecydowani. Jednym z rolników, którzy nie mogli podjąć decyzji w sprawie kandydatek na żonę, był Marek. Rolnik przebierał i wybierał, aż w końcu poprosił syna o radę. Ciekawe, czy zdąży uprzątnąć dom przed przyjazdem pań...A inni? Monika jako pewna siebie dziewczyna, wie czego chce i wie, jaki powinien być wymarzony facet. Wybrała swoich panów, choć i u niej pojawiały się wątpliwości. Zdecydować się nie potrafił też Szymon, pomogła mu mama. Również Łukasz korzystał z podpowiedzi rodziców. Tylko Zbigniew, jak na dojrzałego mężczyznę przystało, wybierał kandydatki sprawnie. A dziś wieczorem przekonamy się kogo rolnicy wybrali.

Nasi rolnicy będą zestresowani, w końcu nie codziennie mają tylu gości. - Nigdy tyle dziewczyn na mnie nie leciało - powie zaskoczony Szymon, którego pragnieniem jest bardzo religijna żona. - Czekam na przygodę - stwierdzi jedna z pań, która przyjedzie na spotkanie z rolnikiem. - Czuję się jak na swatach - doda inna z dziewczyn. Czy wśród tych, których dziś poznamy, ktoś skradnie serce Zbigniewa, marka, Moniki, Łukasza lub Szymona? Bądźcie z nami o 21.25. Relacja z programu "Rolnik szuka żony 3" na SE.pl!

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Szymon i Monika ZDRADZILI kogo szukają

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: