ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 3, wielki finał: Monika zostawi Tomasza?

Rolnik szuka żony 3, wielki finał: Monika zostawi Tomasza?

20.11.2016, godz. 16:51
Rolnik szuka żony
foto: Facebook

Przed nami wielki finał programu Rolnik szuka żony 3. Od ostatniego odcinka minęły ponad dwa miesiące. Kto rozwinął swoją znajomość, czy Szymon i Marysia znowu poczują do siebie rodzące się uczucie, a może Łukasz i Patrycja odbudują swój związek?

Rolnik szuka żony 3, odcinek finałowy odbędzie się 20 listopada o godzinie 21.30. W końcu dowiemy się, kto stworzył związek, a kto nadal szuka miłości. Wiemy, że Marek znalazł kogoś poza wizją, ale ze zgłoszeń uczestniczek. Najwyraźniej nie wszystkim przeszkadza jego bałagan... Szkoda, że nie wybrał Beaty, która była bardzo zainteresowana. Jednak żadna z wybranych przez niego kandydatek, już na etapie skręcania mebli, nie spełniała jego oczekiwań.

Szymon i Marysia byli sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, że ich miłość się skończyła zanim na dobre rozpoczęła się ich znajomość. Rolnik zamierza spotykać się z innymi kandydatkami. Łukasz zdecydował się zostawić Patrycję, ale tylko dlatego, że uważa, że nie powinien wybierać sercem, ale rozumem.

Najlepiej wypadli Zbigniew i Irena, którzy jako jedyni w programie faktycznie chcą być razem. Rolnik przyznał, że marzy o ślubie z Irenką, mamy nadzieję, że przez ten czas nie zmienił zdania... Dowiemy się niebawem, a na Se.pl relacja na żywo!

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: