ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 4 - tak mieszkają uczestnicy nowej edycji [GALERIA]

Rolnik szuka żony 4 - tak mieszkają uczestnicy nowej edycji [GALERIA]

19.04.2017, godz. 14:46
Sebastian, Rolnik szuka żony
foto:

Znamy już wszystkich dziesięciu kandydatów na uczestników show Rolnik szuka żony 4. Zobaczcie w naszej galerii jak mieszkają, co mają do zaoferowania swoim przyszłym ukochanym!

Sebastian to pierwszy rolnik, którego poznacie w naszej galerii. Jest perfekcjonistą, bardzo dba o ogród, a dodatkowo udziela się w kółku filmowym. Ma jednak czas wieczorami, a te spędza samotnie. Jego wybranka powinna kochać zapach wsi - kwiatów, zboża. Jest romantykiem. Kolejna uczestniczka show i galerii to Wiesława, która 18 lat temu straciła męża i jest sama od tej pory. Prowadzi gospodarstwo agroturystyczne, robi różne nalewki i zbiera zioła. Trzeci jest Zbigniew, sołtys, w wyniku wypadku stracił rękę. Ma bardzo duże i zadbane gospodarstwo. Po nim poznajcie Marka - górnika i rolnika! Ależ on musi kochać ziemię. Chciałby, żeby jego ukochana pomagała mu przy cielakach, ale może pracować poza gospodarstwem. Piotr jest wysportowany. Co może dać kobiecie? - Moc, energia, adrenalina - tak mówi Marcie Manowskiej. Jego dom jest stylizowany na skandynawski, gdyż trochę pracował za granicą, w Szwecji, przy remontach.

Szósty kandydat to Karol, który oczekuje normalności i życiowej ambicji, żeby nie zamykać się w gospodarstwie. Kocha zwłaszcza ogród, ale jego rodzice twierdzą, że bardzo dobrze dogaduje się ze zwierzętami. Po nim poznacie Mikołaja, który ma swoją winnicę i produkuje wino. Od dwóch lat jest wdowcem, jego żona była 8 lat młodsza. Teraz również marzy mu się młodsza partnerka. Robert, kolejny rolnik, ma błoto przed domem, ale oferuje się, że będzie nosił dziewczyny na rękach. Jest wesoły. Po nim poznajemy Małgorzatę, która bardzo dba o zwierzęta. Jest gotowa na miłość, chciałaby, żeby jej wybranek prowadził ją przez życie... Adam miał być cukiernikiem, ale został rolnikiem. Chciałby znaleźć partnerkę taką samą jak on.

Zobacz: Rolnik szuka żony 4 odcinek świąteczny. Zapis RELACJI na żywo na se.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: