ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony 4. Zbliża się termin wysyłania listów do rolników!

Rolnik szuka żony 4. Zbliża się termin wysyłania listów do rolników!

13.05.2017, godz. 10:12
Sebastian, Rolnik szuka żony
foto:

Rolnik szuka żony 4 przed nami! Jak do tej pory mogliśmy zobaczyć odcinek pilotażowy z 8 rolnikami i 2 rolniczkami, którzy walczą o wejście do właściwej części programu. Wszystko zależy od listów internautów, a termin wysyłania listów do rolników powoli dobiega końca!

W pilotażowym odcinku Rolnik szuka żony 4 poznaliśmy 10 bohaterów, którzy chcą znaleźć drugą połówkę w programie. Wśród uczestników jest ośmiu rolników i 2 rolniczki. Niestety do programu dostanie się tylko pięcioro z nich, ci, którzy dostaną najwięcej listów od widzów. Małgorzata, Piotr, Zbigniew, Mikołaj, Marek, Wiesława, Adam, Robert, Karol, Sebastian z niecierpliwością czekają na wyniki, a tymczasem termin wysyłania wysyłania listów powoli dobiega końca. Listy do rolników można wysyłać do 14 maja na adres skr. pocztowa 767, 02-741 Warszawa, UP 121 z dopiskiem "imię rolnika". Można także wypełnić formularz na stronie programu i tym samym zarejestrować się wśród chętnych na usidlenie serca rolnika.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy! Kto zgłosił się do programu?

Marta Manowska jest przekonana, że program zmieni życia rolników i pomoże im znaleźć miłość. W końcu dotychczasowe edycje znacząco wpłynęły na ich uczestników. Nawet jeśli nie udało się odnaleźć miłości, to udało się otworzyć na ludzi i zmienić swoje podejście do życia.

Zobacz: Mlionerzy. Upokorzyli Ryszarda Petru tym pytaniem?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: