ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Rolnik szuka żony. Są już zapowiedzi kolejnej edycji! Jak się zgłaszać do show?

Rolnik szuka żony. Są już zapowiedzi kolejnej edycji! Jak się zgłaszać do show?

23.10.2016, godz. 22:04
Marta Manowska
Rolnik szuka żony, odcinek 12. - sprawdzimy, jak radzą sobie rolnicy i ich ukochane dwa miesiące po wspólnym wyjeździe. foto: vod.pl

W Rolnik szuka żony 3, odcinek 8. dowiedzieliśmy się, że TVP planuje kolejną edycję programu Rolnik szuka żony! Jak się zgłaszać do programu?

Rolnik szuka żony 3, odcinek 8. za nami. W programie nie poznaliśmy jeszcze ostatecznych wyborów rolników, ale dowidzieliśmy się, że będzie kolejna edycja popularnego programu! - Jesteś rolnikiem lub rolniczką? A może hodowcą, pszczelarzem, rybakiem, pasterzem, sadownikiem lub adeptem innej części wiejskiej gospodarki? Masz dość samotności i chcesz poznać kogoś, z kim mógłbyś spędzić resztę życia? Rozpoczęły się poszukiwania rolników i rolniczek, które wezmą udział w 4 edycji programu Rolnik szuka żony TVP Wypełnij formularz na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i zgłoś się do programu! - czytamy na Facebooku Rolnik szuka żony.

Marta Manowska zaprasza do show wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie. Pamiętajmy, że nie tylko  miłosne - program to szansa na otworzenie się, poznanie nowych ludzi, zobaczenie nowych możliwości.

Zobaczcie, co działo się w Rolnik szuka żony 3, odcinek 8: Rolnik szuka żony 3, odc. 8. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: