ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Rozmowy w toku - ostatni odcinek programu z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz [RELACJA]

Rozmowy w toku - ostatni odcinek programu z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz [RELACJA]

04.11.2016, godz. 15:44
Rozmowy w toku - ostatni odcinek
foto: printscreen Facebook

Rozmowy w toku - to koniec programu Ewy Drzyzgi. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w piątek 4 listopada 2016 roku. Kto się w nim pojawi? Relację na żywo z odcinka "Miałam swoje 5 minut sławy" znajdziecie na SE.pl

Koniec Rozmów w toku! Stacja TVN zdecydowała o zakończeniu produkcji talk-show, który towarzyszył widzom przez ostatnie 16 lat. "Wszystko, co dobre, musi się kiedyś zakończyć... Dziękujemy za te 16 lat z 'Rozmowami w toku'" - ten krótki komunikat pojawił się na oficjalnym koncie programu na Twitterze na początku październik. Po zakończeniu Rozmów w toku Ewa Drzyzga nie kończy współpracy z TVN. W 2017 roku pojawi się jej nowy program. Stacja na razie nie ujawnia szczegółów.

Ostatni odcinek Rozmów w toku - kto wystąpi?

Ostatni odcinek Rozmów w toku zatytułowany "Miałam swoje 5 minut sławy" zostanie wyemitowany w piątek 4 listopada 2016 roku o godzinie 15:00. Gośćmi programu będą: Agnieszka Orzechowska (która twierdzi, że jest polską Angeliną Jolie), Iga Wyrwał (była modelka, która ma na swoim koncie sesje dla Playboya i CKM), Iwona Węgrowska (piosenkarka, która ostatnio zniknęła ze sceny muzycznej, zajęta wychowywaniem córki) oraz Izabel Olchowicz-Marcinkiewicz (była żona byłego ministra Kazimierza Marcinkiewicza).

Relacja na żywo z ostatniego odcinka Rozmów w toku

O zdjęciu Rozmów w toku zdecydowała spadająca oglądalność. TVN zrezygnowała z talk-show na rzecz serialu paradokumentalnego 19+. Trzeba jednak przyznać, że wraz z końcem Rozmów w toku kończy się pewna epoka w polskiej telewizji. Z tej okazji postanowiliśmy śledzić na żywo ostatni odcinek Rozmów w toku! Relację na żywo zaczynamy już o godzinie 15:00!

ZOBACZ: Rozmowy w toku. Oto najdziwniesi bohaterowie talk-show [LISTA]

15:49 Ostatnią zaproszoną do studia Rozmów w toku jest Iga Wyrwał, która po krótkiej karierze w Polsce wyjechała do Wielkiej Brytanii. Modelka brała udział w Tańcu z Gwiazdami. Podczas pierwszych odcinków dowiedziała się, że... jest w ciąży! Modelka postanowiła urodzić dziecko. Teraz jest szczęśliwą mamą. U Ewy Drzyzgi zdementowała plotki o prolemach finansowych, w które popadła według relacji kolorowych magazynów. Iga Wyrwał ma stabilną pracę i bez problemu wiąże koniec z końcem.

15:58 Rozmowa z Igą Wyrwał była ostatnią w historii programu. Rozmowy w toku znikają z anteny TVN. Ze stacją nie rozstaje się Ewa Drzyzga. Prezenterka pracuje nad nowym programem, który w TVN-ie ma pojawić się w 2017 roku.

15:29 Trzecim gościem Ewy Drzyzgi jest Agnieszka Orzechowska. Modelka mówi o sobie "polska Angelina Jolie". W ostatnim odcinku Rozmów w toku celebrytka opowiedziała o swoim wypadku. Kobieta wypadła z okna podczas zakrapianej alkoholem imprezy. Konsekwencje były straszne. Orzechowska trafiła do szpitala z licznymi urazami. Po upadku przez wiele tygodni poruszała się na wózku inwalidzkim. W rozmowie z Ewą Drzyzgą przyznała, że w szpitalu widziała.... diabła. "Stał pod moimi drzwiami, ja stałam obok". Celebrytka opowiedziała również o swoich przygodach więziennych. "Najgorsze było więzienie w Japonii". Orzechowska nie pamiętała jednak za jakie przewinienie trafiła do japońskiego więzienia. Ewa Drzyzga wyrażała mocne powątpiewania w historie celebrytki. "Czasami jestem zorientowana na kobiety. Żeby życie miało smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek" - przytoczyła ludowe przysłowie 'polska Angelina Jolie".

15:19 Iwona Węgrowska to kolejny gość Drzyzgi. Piosenkarka wykonała piosenkę "Niczego nie żałuję". W rozmowie z prowadzącą celebrytka przyznała, że to utwór o niej. Przypomnijmy, że Węgrowska ma za sobą nieudane małżeństwo ze starszym o kilkanaście lat Krzysztofem Madeyskim. Jej ślub odbył się w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka przyznała, że był to spontan. Jak wygląda jej nowy związek? Piosenkarka powiedziała Ewie Drzyzdze, że teraz ślub nie jest jej potrzebny. Iwona Węgrowska odniosła się również do głośnej seks afery z 2008 roku. Celebrytka jeszcze raz wyjaśniła, że kilka lat temu była na imprezie, na której pojawiły się również prostytutki. Węgrowska podkreśliła, że na tym wydarzeniu wystąpiła jako piosenkarka.

15:10 Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz opowiedziała również o planach na przyszłość. Była żona Marcinkiewicza planuje wrócić do założenej jakiś czas temu działalności gospodarczej. Ewa Drzyzga na koniec rozmowy z byłą żoną premiera życzyła jej miłości.

15:05 Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz przyznała, że próbowała ratować związek. Młodsza żona Marcienkiewicza zaproponowała mu wspólną terapię, na którą polityk się nie zgodził. Izabela wyznała, że wszystko zaczęło psuć się po powrocie do Polski. Wtedy też usłyszała od ukochanego m.in. to, że jest leniwa. Kazimierz Marcinkiewicz ostatecznie rozstał się z młodszą partnerką tuż przed Bożym Narodzeniem. "Marcinkiewicz lubi zostawać kobiet w porach świątecznych" - ze smutkiem stwierdziła była żona polityka. "Podział majątku - jestem z niego bardzo zadowolona. Podzieliliśmy nasze wspólne mieszkanie" - odniosła się do okresu po rozwodzie kobieta.

ZOBACZ: Rozwód Marcinkiewiczów. Świadek Isabel: Ona była świetną żoną

15:00 Na początek największa gwiazda dzisiejszego odcinka - Izabela Marcinkiewicz-Olchowicz. "Jest takie powiedzenie, że człowieka poznaje się przy rozwodzie. I tak jest" - wyznała na początek była żona premiera. Izabela od raz zaznaczyła, że to Kazimierz Marcinkiewicz chciał rozwodu. "On się zakręcił wokół mnie. Przywoził mi kawę, obdarowywał kwiatami" - opowiada o początkach związku ze starszym politykiem Izabela. Kobieta nie czuje się winna rozbicia małżeństwa Marcinkiewicza.

ZOBACZ: Isabel Marcinkiewicz dla Super Expressu: Kazimierz jest FAŁSZYWY, dwulicowy! Nie ma kręgosłupa moralnego

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: