ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra tuż po ujawnieniu informacji o zatrzymaniu. Jak to możliwe?

Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra tuż po ujawnieniu informacji o zatrzymaniu. Jak to możliwe?

16.11.2016, godz. 20:35
Ryszard Rynkowski w Hit Hit Hurra tuż po ujawnieniu informacji o zatrzymaniu. Jak to możliwe?
foto: PrintScreen YouTube

Ryszard Rynkowski 16 listopada został zatrzymany przez policję. Piosenkarz miał przy sobie broń. Tego samego dnia Ryszarda Rynkowskiego mogliśmy zobaczyć w Hit Hit Hurra - jak to możliwe?

Gościem 9. odcinka programu Hit Hit Hurra jest Ryszard Rynkowski. Co ciekawe, odcinek został wyemitowany 16 listopada 2016 roku, czyli w dniu, w którym piosenkarz został zatrzymany przez policję. Jak to możliwe? To bardzo proste. Odcinki familijnego programu Hit Hit Hurra nie są emitowane na żywo. To oznacza, że Rynkowski w show z udziałem dzieci gościł przed 16 listopada, czy przed dniem, w którym biegał z bronią w ręku.

Ryszard Rynkowski w 9. odcinku Hit Hit Hurra zaśpiewa z dzieciakom jeden ze swoich największych przebojów "Szczęśliwej drogi już czas". Oprócz artysty, gośćmi show będą członkowie zespołu IRA. W zamian za to w jury znowu zabraknie Edyty Górniak. Spowodowane jest to faktem, iż w czasie nagrań programu artystka opiekowała się swoim synem, który trafił do szpitala. "My - mamy musimy się trzymać razem!" - napisała na Facebooku Kasia Kowalska, która wyjątkowo zastąpiła Edytę Górniak. W poprzednim odcinku mamę Allanka zastępowała Kayah.

ZOBACZ: Ryszard Rynkowski szalał z bronią! Chciał się zabić!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: