ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Będzie druga edycja show!

Ślub od pierwszego wejrzenia. Będzie druga edycja show!

07.11.2016, godz. 14:00

Nie skończyła się jeszcze pierwsza edycja nowego programu TVN, a stacja już organizuje nabór do kolejnej części kontrowersyjnego show. Czy kolejni single zgłoszą się by wziąć ślub w ciemno?

Ślub od pierwszego wejrzenia zanim został wyemitowany wzbudzał wiele kontrowersji. Zarzucano na przykład, że to kpina z instytucji małżeństwa. Producenci tłumaczyli, że to społeczny eksperyment, który ma dać odpowiedź na pytanie, czemu w Polsce jest tyle singli. Póki co pierwsza edycja jeszcze trwa. Wszystkie pary wzięły ślub, ale nie wiadomo, czy zostały w małżeństwie, czy się rozwiodły. Program nie cieszy się jednak zbyt dużym zainteresowaniem, chociaż z odcinka na odcinek, jego popularność rośnie. Prawdopodobnie z tego powodu producenci zdecydowali się na zorganizowanie naboru do drugiej edycji show.

- Chcecie zbudować związek, ale cały czas macie pecha przy wyborze partnerów? Może warto zaufać ekspertom. Czekamy na Wasze zgłoszenia - napisano na oficjalnej stronie programu na Facebooku. Fani jednak nie kryją oburzenia.  - Jestem zła, że tak marnie reklamujecie ten program! Oglądam go z wielkim zainteresowaniem, ale nawet nie mam z kim o tym pogadać. I najgorsze jest to, że nie dlatego, że to głupi program puszczany o głupiej godzinie, ale nikt nie wie o jego istnieniu! Gdzie migawki miedzy reklamami? Chcecie mieć oglądalność?? Jak jej nie ma to po co 2 edycja? Ruszcie coś w tym kierunku bo program jest super! - czytamy w jednym z komentarzy.

My zapraszamy na dziejeszy 6. odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia o 22:30 na TVN oraz na naszą RELACJĘ NA ŻYWO na SE.pl!

Zobacz: Rozmowy w toku - ostatni odcinek programu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: