ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Co wydarzy się w 2. ocinku? My już wiemy!

Ślub od pierwszego wejrzenia. Co wydarzy się w 2. ocinku? My już wiemy!

10.10.2016, godz. 15:32
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: PrintScreen TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia - w 2. odcinku uczestnicy programu poinformują rodzinę o ślubie z nieznajomym partnerem lub partnerką. Jak na taką informację zareagują najbliżsi? Obejrzeliśmy już 2. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy, któryś z uczestników zrezygnuje ze ślubu? Oto zapowiedź nowego odcinka!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję obejrzeć 2. odcinek programu. Czy eksperci trafnie dopasowali przyszłych partnerów? Na tym etapie musimy jeszcze wstrzymać się z odpowiedzią. Uczestnicy wciąż nie poznali swoich przyszłych żon i mężów. W zamian za to będziemy mieli okazję przyjrzeć się ich reakcjom, na wieść o tym, że już niedługo zmienią stan cywiny. W 2. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznamy trzy pary. Na podstawie szczegółowych badań eksperci w składzie Monika Staruch (seksuolog), Piotr Mosak (psycholog) i prof. Bogusław Pawłowski (antropolog) zdecydowali, że na ślubnym kobiercu stanąć powinni: Ewa i Darek, Krystian i Magda, oraz Jacek i Natalia. Zdecydowanie najciekawsze momenty 2. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to reakcje uczestników, którzy dowiadują się, że już za kilka tygodni poślubią wybraną przez grono naukowców partnera lub partnerkę. Na ich twarzach zobaczymy wzruszenie, zaskoczenie, niedowierzanie oraz... radość. Cała szóstka stanie przed ciężkim zadaniem - muszą poinformować najbliższych o zbliżającej się ceremonii z nieznajomą / nieznajomym. Jak na wieść o ślubie w ciemno zareagują rodzice, przyjaciele i rodzeństwo? Nie u wszystkich ta decydująca rozmowa przejdzie gładko. Mama Darka bardzo rzeczowo i konkretnie, zwróci uwagę syna na fakt, że po ślubie czeka go przeprowadzka. Z drugiej strony, nie zabraknie sprzymierzeńców tego pomysłu. Informacja o ślubie wnuczki ucieszy dziadka Ewy, który przy okazji zauważy, że dawniej aranżowane małżeństwa były bardzo popularne.

Twórcy programu w 2. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skupili się na Ewie i Darku. Ewa ma 30 lat. Mieszka sama we Wrocławiu, gdzie prowadzi firmę, zajmującą się dystrybucją odzieży używanej z zagranicy. Jest po trudnym 7-letnim związku, w który włożyła mnóstwo pracy i nadziei. Niestety, związek się rozpadł. Darek ma 29 lat i jest wykładowcą pedagogiki na prywatnej uczelni w Opolu. Był w dwóch poważnych związkach. W ostatnim poważnie myślał o ślubie, ale jego ówczesna partnerka nie była jeszcze na to gotowa. Darek wciąż mieszka z mamą. Gdy miał 16 lat zmarł jego ojciec. Dorastał wśród samych kobiet - dwóch sióstr i mamy. 2. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skupi się na przygotowaniach do ceremonii Darka i Ewy. Jak poradzą sobie z rosnącym stresem? Czy któreś z nich w ostatnim momencie zmieni decyzję? Jedno jest pewne, im bliżej do ślubu tym bardziej będą dawali ponieść się emocjom.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o której i gdzie oglądać 2. odcinek programu? Zgodnie z planem emisja odbędzie się 10 października 2016 roku o gdzinie 22:30 w TVN-ie.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie wymagania ma jeden z uczestników?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: