ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy Ewa i Darek się pobiorą?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy Ewa i Darek się pobiorą?

17.10.2016, godz. 12:58
Ślub od pierwszego wejrzenia - Ewa i Darek
foto: Fotomontaż SE.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy kontrowersyjny show stacji TVN. Dziś 3 odcinek nowego programu. Uczestnicy dowiedzieli się już, że eksperci wybrali dla nich idealne pary. Czy w dzisiejszym odcinku zobaczymy pierwszy ślub w ciemno?

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który oburza wielu widzów. Niektórzy twierdzą, że to kpina z instytucji małżeństwa. Tymczasem TVN zapewniał, że program to swoisty eksperyment społeczny i jednocześnie szansa dla singli na znalezienie drugiej połówki na całe życie. W końcu swatanie par było jeszcze niedawno całkiem popularne.

W ostatnim odcinku eksperci poinformowali uczestników, że znaleźli im idealne połówki. Mogliśmy zobaczyć też pierwsze przygotowania do ślubów. Ewa i Darek w pośpiechu szykowali się na najważniejsze wydarzenie ich życia. Już niedługo się poznają i zadecydują, czy będą razem. Czy dziś zobaczymy ich ślub? Inne pary wybrane przez specjalistów, też bęą szykować się do swich uroczystości. Najnowszy odcinek już dziś o 22:30 na TVN. Zapraszamy również na naszą relację NA ŻYWO NA SE.pl!

Zobacz: Projekt Lady. Kulisy manipulacji TVN!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: