ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Darek chce wprowadzić się do Ewy. "Jesteś bezczelny!"

Ślub od pierwszego wejrzenia. Darek chce wprowadzić się do Ewy. "Jesteś bezczelny!"

14.11.2016, godz. 14:27
Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 7
foto: Agencja TVN/x-news

Ślub od pierwszego wejrzenia zakończy się rozwodem Ewy i Darka? Ta para ma największe trudności w znalezieniu wspólnej nici porozumienia. Gdy Darek oświadcza żonie, że chciałby się dzisiaj wprowadzić, ona odpowiada oburzona "Jesteś bezczelny". Czeka ich kolejna wizyta u psychologa?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Po wielu eliminacjach na ślub w ciemno zdecydowały się trzy pary: Krystian i Magda, Jacek i Natalia oraz Ewa i Darek. Ostatnia z wymienionych par ma największe problemy w komunikacji. Ewa wciąż nie wierzy, że zgodziła się na ślub w ciemno. Co więcej, z biegiem czasu zauważa coraz więcej wad męża. Ten jest nieustępliwy i przekonany o swoich racjach. W ostatnim odcinku wysłał żonie wiadomość, w której w 12 punktach wyjaśnił, co Ewa powinna zrobić, żeby poczuł do niej miętę. Ten krok jeszcze bardziej ochłodził ich relacje. Ewa nie chciała widzieć Darka przez kilka dni. Para postanowiła skorzystać z pomocy psychologa Piotra Mosaka. Ten doradził im wspólne zamieszkanie. Taka rada spodobała się przede wszystkim Darkowi, który mieszka z mamą. Mężczyzna chce wprowadzić się do mieszkania żony.

- Chciałbym się dzisiaj wprowadzić - oznajmił Darek.

- Jesteś bezczelny - brzmiała odpowiedź Ewy.

Czy w tym odcinku eksperyment zostanie przerwany? Ewa już wcześniej chciała zrezygnować z małżeństwa z Darkiem. Być może jednak naukowcy pomogą im w zażegnaniu konfliktu. Emisja 7. odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia już dzisiaj o godzinie 22:30 w stacji TVN.

ZOBACZ: Randka w łóżku. Po raz pierwszy spotkali się w łóżku. Teraz są zdecydowani na coś więcej!

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeden rozwód już był. Będzie kolejny?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: