ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ekspert zdradza kulisy: "Robimy za nich to wszystko"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - ekspert zdradza kulisy: "Robimy za nich to wszystko"

04.08.2016, godz. 11:28
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to nowa propozycja stacji TVN. Program już wzbudza kontrowersje, mimo że na antenie zobaczymy go dopiero jesienią. O czym będzie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to nowa propozycja stacji TVN. Uczestnicy programu poznają się pięć minut przed tym, jak wejdą do Urzędu Stanu Cywilnego, żeby zawrzeć związek małżeński. Mimo że wcześniej nigdy się nie widzieli! Nic dziwnego, że program wzbudza duże kontrowersje.

Pary będzie kojarzyć ze sobą grupa ekspertów. Przed ślubem sprawdzą, czy pasują do siebie pod względem psychologicznym i zdecydują, kto z kim powinien się związać. Eksperci nie uważają, żeby robili coś złego, podejmując za ludzi tak ważne decyzje. Uczestnicy przecież znają reguły programu.

"Robimy za nich to wszystko, co się dzieje do ślubu. Te wszystkie podchody, zastanawiania czy pasują. Podejmujemy decyzje, że powinno coś z tego być. Rzucamy ich na głęboką wodę. To eksperyment na żywym organizmie, ale nikomu nie dzieje się krzywda" - powiedział Pudelkowi psycholog Piotr Mosak, ekspert programu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: