ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia: Jacek o Natalii "To nie jest mój typ, za którym zawsze goniłem"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Jacek o Natalii "To nie jest mój typ, za którym zawsze goniłem"

25.10.2016, godz. 09:50
Ślub od pierwszego wejrzenia. Jacek i Natalia
foto: player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia - jaka była reakcja Jacka, gdy pierwszy raz zobaczył Natalię? "To nie jest mój typ, za którym zawsze goniłem" - ocenił pan młody. Czy w trakcie wesela zmienił zdanie na temat świeżo poznanej żony?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Na ślub w ciemno zdecydowało się sześć osób. Eksperci wyłonili trzy pary. Darek i Ewa oraz Krystian i Magda mają już ślub za sobą. W poniedziałek 24 października byliśmy świadkami ślubu ostatniej pary - Natalii i Jacka. Przypomnijmy, że para poznała się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jak wyglądała reakcja Jacka na widok Natalii?

- O Boże! Mówię, to nie jest mój typ, za którym zawsze goniłem - wyznaje za kulisami Jacek.

Tymczasem Natalia od początku sprawiała wrażenie zadowolonej.

- Podoba mi się, bo urzekł mnie tym błyskiem w oku i tym, że się tak uśmiechnął. Tym uśmiechem poluzowaliśmy trochę to napięcie - wspomina Natalia.

Zajrzyj na naszego Facebooka po więcej materiałów z popularnych show. Polub nas już teraz!

Zdziwienie Jacka nie oznaczało jednak niechęci. Para tuż po złożeniu przysięgi udała się na sesję zdjęciową, podczas której pocałowali się po raz pierwszy. Namiętnych pocałunków nie szczędzili sobie również podczas wesela. Noc poślubną zostawili dla siebie. Jacek grzecznie zamknął drzwi pokoju tuż przed nosem kamerzysty. Jak oceniane są szanse Jacka i Natalii? Ta para cieszy się dużym wsparciem fanów programu.

- Piękna Panna młoda:) szczęścia życzę. Powiem, że w tej parze widać szczęście. Stres w urzędzie u każdego jest inny - ocenia jedna z internautek.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Ewa i Darek już po ślubie w ciemno. Byli rozczarowani?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: