ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie walentynkowe niespodzianki przygotowali uczestnicy?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie walentynkowe niespodzianki przygotowali uczestnicy?

29.11.2016, godz. 09:15
Ślub od pierwszego wejrzenia, Krystian i Magda
foto: tvnplayer.pl

Ślub on pierwszego wejrzenia powoli zmierza ku końcowi. W przedostatnim odcinku show mogliśmy zobaczyć jak świeżo upieczone małżeństwa dopasowane przez ekspertów, spędzały Walentynki. Jakie niespodzianki przygotowali uczestnicy programu?

Ślub od pierwszego wejrzenia to społeczny eksperyment, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierali singli w pary. Nieznające się wcześniej osoby, decydowały na ślubnym kobiercu, czy chcą zaryzykować i pobrać się. W ten sposób pobrały się trzy pary: Ewa i Darek, Natalia i Jacek oraz Magda i Krystian. W przedostatnim odcinku show zobaczyliśmy jak uczestnicy programu obchodzą Walentynki. Czy mężom udało się zaskoczyć swoje żony?

Natalia i Jacek wiecznie się przekomarzają. Dystyngowanej dziewczynie nie podoba się to, że jej mąż nie ma pracy i własnego mieszkania. Do tej pory była przyzwyczajona, że to jej chłopak płaci za wszystko. Jacek mieszka u żony ale nie czuje się jak w domu. Postanowił więc postawić na swoim i kupił sobie dwie szafy. Natalia nie była zadowolona, bo stwierdziła, że nie warto inwestować na tym etapie związku w meble. Wygląda na to, że Jacek zapomniał o Walentynkach...

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia: "Ewa siedzi w kuchni, jak na kobietę przystało"

Zupełnie inaczej było w przypadku Krystiana i Magdy, chociaż początkowo wyglądało na to, że Krystian nie obchodzi Walentynek. Żona przyjechała do męża aż do Poznania i czuła się trochę rozczarowana, że ten romantyczny wieczór spędzą w domu na kanapie. Nagle Krystian stwierdził, że się zbierają i zabrał Magdę na romantyczną kolację w restauracji na Starym Mieście. Dał żonie różę i nie obyło się bez pocałunków.

Ewa i Darek, którzy przechodzą spory kryzys, postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Chłopak wziął sobie do serca porady psychologa Piotra Mosaka i bardzo zabiega o względy żony. Na Walentynki postanowił przygotować coś ekstra. Niestety zabrakło mu czasu i o pomoc musiał poprosić mamę i ciocię. Ewę zamknął z ciocią w pokoju, żeby pilnowała żony, a sam udał się z mamą do pobliskiej restauracji, by ją udekorować. Nieporadnie, ale zaskoczył ukochaną. Podarował jej koperty z komplementami w środku i piękną laurkę. Ewa kręciła jednak nosem, że wolałaby usłyszeć czułe słowa od męża, niż je przeczytać.

Które Walentynki wypadły najlepiej?

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 9 - RELACJA NA ŻYWO!