ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie wymagania ma jeden z uczestników?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Jakie wymagania ma jeden z uczestników?

03.10.2016, godz. 13:58

Ślub od pierwszego wejrzenia startuje już dziś o 22:30 na TVN! Co czeka nas w pierwszym odcinku nowego programu TVN? Czy eksperci podołają wymaganiom uczestników show?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy, kontrowersyjny program stacji TVN. Uczestnicy to single, poszukujący drugiej połówki. Ich swatami będzie trójka ekspertów - naukowców, którzy znajdą odpowiedniego partnera na podstawie szeregu testów. Uczestnicy poznają się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu, gdzie zadecydują, czy chcą wziąć w ciemno prawdziwy ślub cywilny. Formuła programu była tak szokująca, że producenci mieli początkowo problemy prawne. Z tego powodu emisję pierwszego odcinka przesunięto o miesiąc.

Co czeka nas w premierowym odcinku? Eksperci będą mieli trudny orzech do zgryzienia. Okaże się bowiem, że niektórzy uczestnicy mają wyrafinowany gust, jeśli chodzi o wygląd idealnej drugiej połowy. - Dla niego nie jest ważne, właściwie, ani wielkość piersi, ani kształt pośladków, ani nogi, ale ważne są dla niego atrakcyjność twarzy, głowa i kształt ciała - analizuje profesor Bogusław Pawłowski. - Bardzo. Nawet wypowiadał się na temat wielkości ust, brwi cienkie... - dodaje ekspertka Monika Staruch.

Czy specjaliści znajdą odpowiednią kandydatkę? Przekonamy się już dziś o 22:30 na TVN. Zapraszamy na naszą RELACJĘ NA ŻYWO tylko na SE.PL! Będziecie oglądać?

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Piotr Mosak, ekspert z nowego show

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: