ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeden rozwód już był. Będzie kolejny?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeden rozwód już był. Będzie kolejny?

08.11.2016, godz. 10:10
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: printscreen Facebook

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że jedna z par w kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia już jest po rozwodzie. Eksperci zapowiadali, że każdy ewentualny rozwód będą traktować jako porażkę. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że dojdzie do drugiego rozwodu i to przed kamerami!

Ślub od pierwszego wejrzenia od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Całkowicie obcy sobie ludzie poznali się dopiero na ślubnym kobiercu i mieli ze sobą żyć jak małżeństwo. Eksperci wybrali trzy pary. Wszystkie wzięły ślub przed kamerami. Jakiś czas temat serwis fakt.pl doniósł, że Jacek i Natalia są już po rozwodzie. Postanowili się rozstać po emisji pierwszego odcinka nowego programu TVN. – Nie będę na ten temat rozmawiać, nie ma takiej możliwości, chcę to zakończyć - skomentowała swój związek dziewczyna. Jacek nie zabrał głosu.

Tymczasem we wczorajszym odcinku widzieliśmy jak sypie się małżeństwo Ewy i Darka. Para podczas ślubu była sobą zachwycona. Rodziny od razu sie polubiły, a młodzi pasowali do siebie jak ulał. Niestety już na drugi dzień pojawiły się wątpliwości ze strony Ewy, która zaczęła dopatrywać się w Darku samych niepożądanych cech. Po kolejnych ciosach ze strony małżonki, chłopak zdystansował się do Ewy. Od powrotu z podróży poślubnej nie widzieli się i kontaktowali się jedynie za pomocą SMS-ów.

Aby ratować eksperymentalne małżeństwo, para wybrała się do psychologa Piotra Mosaka - jednego z ekspertów. Specjalista próbował zaradzić problemowi, choć Ewa nalegała na przerwanie eksperymentu. Nie mając nic do stracenia para zdecydowała się zamieszkać razem i poznać się bliżej. Darek wysłał jednak w nocy dziwnego SMS-a swojej żonie, która znów straciła wiarę w udany związek. Czy w przyszłym odcinku zobaczymy rozwód przed kamerami? Pokaże czas...

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. "Nie będziesz spał ze mną w sypialni!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: