ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspert Bogusław Pawłowski?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspert Bogusław Pawłowski?

11.08.2016, godz. 10:20
Ślub od pierwszego wejrzenia. Bogusław Pawłowski
foto: Fotomontaż SE.pl

Już niedługo na antenie stacji TVN zadebiutuje kontrowersyjny program Ślub od pierwszego wejrzenia. Uczestnicy będą żenić się w ciemno. W pary połączą ich eksperci. Jednym z nich jest Bogusław Pawłowski. Czym się zajmuje?

Ślub od pierwszego wejrzenia będzie murowanym hitem TVN! Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Trójka ekspertów na podstawie przeprowadzonych testów, będzie łączyć w pary przypadkowych ludzi, który poznają się dopiero w dniu ślubu i na ślubnym kobiercu zadecydują, czy chcą się pobrać.

Jednym z ekspertów jest Bogusław Pawłowski. To uznany autorytet w świecie naukowym. Pawłowski jest bowiem profesorem nauk biologicznych oraz kierownikiem Katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2006-2010 był dyrektorem Zakładu Antropologii PAN.

Jego zainteresowania naukowe to głównie mechanizmy ewolucyjne człowieka, a szczególnie kwestia preferencji różnych cech postrzeganych jako atrakcyjne w aspekcie doboru płciowego. Jest również znanym popularyzatorem nauki. Otrzymał nagrodę Naukowiec przyjazny mediom.

Premiera pierwszego odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia, już 5 września o godzinie 22:30 w TVN-ie.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspertka Monika Staruch?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: