ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspertka Monika Staruch?

Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspertka Monika Staruch?

09.08.2016, godz. 11:17
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy, kontrowersyjny program, który niebawem pojawi się na antenie TVN. Jednym z ekspertów, który będzie dobierał uczestników, została Monika Staruch. Kim jest?

Ślub od pierwszego wejrzenia ma szansę zostać hitem. Wszystko przez oryginalną formułę programu. Uczestnicy poznają swoich kandydatów na życiowego partnera na ślubnym kobiercu. Będą mieli mało czasu, by zadecydować, czy dać sobie szansę na miłość i zaufać ekspertom. Bo to właśnie eksperci będą dobierać uczestników programu w pary. Zrobią to za pomocą naukowych metod.

Jednym z ekspertów jest Monika Staruch. Jest seksuologiem i psychologiem. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Obecnie pracuje w wielu prywatnych klinikach oraz pisze pracę doktorancką na na temat seksualności i zaburzeń emocjonalnych u kobiet zdiagnozowanych jako niepłodne.

- Główny obszar mojej działalności koncentruje się na diagnostyce psychologicznych przyczyn dysfunkcji seksualnych mężczyzn i kobiet: brak lub utrata potrzeb seksualnych, awersja seksualna, zaburzenia orgazmu, pochwica, vulvodynia, dyspareunia, wytrysk przedwczesny, wytrysk opóźniony i zaburzenia erekcji - czytamy na stronie internetowej Moniki Staruch. - Zajmuję się również diagnostyką psychologiczną par leczących się z powodu niepłodności, zakwalifikowanych do in vitro - dodaje ekspertka z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Będziecie oglądać?

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Piotr Mosak, ekspert z nowego show

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: