ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow "Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Piotr Mosak, ekspert z nowego show

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Piotr Mosak, ekspert z nowego show

04.08.2016, godz. 13:05
Piotr Mosak - ekspert w programie Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: Agencja TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to druga obok "Azja Express" największa nowość w jesiennej ramówce TVN. Kim jest Piotr Mosak, który wystąpi w roli eksperta?

Kim jest Piotr Mosak - ekspert w nowym programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Program startuje 5 września i będzie transmitowany w każdy poniedziałek o godzinie 22:30. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale wciąż marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, seksuolog Monika Staruch oraz psycholog dr Piotr Mosak.

Piotr Mosak jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę psychologa zaczynał jako wychowawca w Domu Dziecka. Przez kilka lat był Społecznym Kuratorem Sądowym. Dłuższy czas związany był również z OHP prowadząc, jako starszy wychowawca, m.in. treningi umiejętności społecznych dla młodzieży i zajęcia z edukacji seksualnej.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ekspert zdradza kulisy: "Robimy za nich to wszystko"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: