ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia. Natalia jest już zdecydowana "To na pewno nie jest to"

Ślub od pierwszego wejrzenia. Natalia jest już zdecydowana "To na pewno nie jest to"

21.11.2016, godz. 15:43
Ślub od pierwszego wejrzenia - Natalia
foto: materiały prasowe

Ślub od pierwszego wejrzenia - producenci wciąż trzymają nas w niepewności. Czy pary, które zdecydowały się na ślub w ciemno poradzą sobie z kryzysami? Wizyta Natalii u psychologa może wskazywać na to, że kobieta jest już zdecydowana na rozwód z Jackiem.

Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek 8 to kolejne perypetie par, które zdecydowały się na ślub w ciemno. Przypomnijmy, że w programie eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli, poszukujących miłości. Po wielu eliminacjach na cywilny ślub w ciemno zdecydowały się trzy pary: Krystian i Magda, Jacek i Natalia oraz Ewa i Darek. Od kilku tygodni widzowie obserwują, jak rozwijają się te związki. Niestety, każda z par przeżywa większy lub mniejszy kryzys. I o ile u Magdy i Krystiana nieporozumienia wydają się drobne, to w przypadku Ewy i Darka oraz Natalii i Jacka sprawa wygląda poważnie.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 8 RELACJA NA ŻYWO

Ślub od pierwszego wejrzenia: Natalia jest zdecydowana na rozwód z Jackiem?

W ostatnim odcinku Natalia zabrała Jacka na spotkanie z przyjaciółmi. Niestety to nie było udane wyjście. Jacek poczuł się upokorzony przez żonę. Wszystko wskazywało na to, że Natalia stara się przetestować męża w konfrontacji ze swoimi znajomymi. W zapowiedzi 8. odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia padnie stwierdzenie "To na pewno nie jest to". Czy to oznacza, że Natalia jest już zdecydowana na rozwód? O tym przekonamy się już dzisiaj. Emisja programu Ślub od pierwszego wejrzenia startuje jak zawsze o godzinie 22:30.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 7 RELACJA NA ŻYWO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: