ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - nowy program TVN! Uczestnicy będą się żenić... w ciemno!

Ślub od pierwszego wejrzenia - nowy program TVN! Uczestnicy będą się żenić... w ciemno!

21.07.2016, godz. 11:36
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: TVN

Na jesieni w TVN zadebiutuje nowy program dla samotnych! Stacja telewizyjna pomoże singlom znaleźć męża lub żonę. Jest jednak jeden haczyk. Uczestnicy staną przed ołtarzem z osobami, których wcześniej nie widzieli na oczy! Co z tego wyniknie?

Jakiś czas temu pisaliśmy o programie Single do wzięcia, który miał być zastępnikiem nieudanego show Kto poślubi mojego syna. Stacja szukała chętnych do programu. Odbył się casting i po show... słuch zaginął! Aż do teraz. Okazuje się bowiem, że nowy program dla singli będzie się nazywał Ślub od pierwszego wejrzenia.

Ślub od pierwszego - wejrzenia na czym polega show?

Tym razem TVN naprawdę pomoże uczestnikom znaleźć drugą połówkę. I to dosłownie. Ślub będą brały ze sobą osoby, które nigdy wcześniej się nie znały! Partnera lub partnerkę na całe życie wybiorą im eksperci - prof. Bogusław Pawłowski, antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego, seksuolog Monika Staruch oraz psycholog dr Piotr Mosak. - O doborze par zdecydują wyłącznie naukowe kryteria: testy psychologiczne, wzrost, zapach oraz dotychczasowe doświadczenie życiowe - czytamy na stronie TVN.

Ci z uczestników, którzy zgodzą się na ślub w urzędzie stanu cywilnego, dostaną od stacji wesele i podróż poślubną. Potem zamieszkają ze sobą na okres 1,5 miesiąca. Widzowie będą obserwować jak świeżo upieczona para radzi sobie jako małżeństwo. Program jest oparty na duńskim formacie Gift Ved Forste Blik, ale cieszy się powodzeniem również w USA, Wlk. Brytanii oraz Australii, gdzie znany jest jako Married at First Sight.

Kiedy premiera nowego show?

Stacja informuje, że premiera pierwszego odcinka planowana jest na początek września tego roku. Show będzie miało 10 odcinków, w których będziemy śledzić poczynania nowożeńców. Czy uczestnicy znajdą miłość? Czy naukowcy różnych dziedzin będą mieli rację? To się okaże już niebawem. Póki co, przykłady z innych krajów, pokazały, że miłość i szczęśliwe małżeństwo wymyka się z naukowych pomiarów.

Będziecie oglądać Ślub od pierwszego wejrzenia?

Zobacz: Lewicowy portal krytykuje Projekt Lady!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: