ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 7 RELACJA NA ŻYWO!

Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 7 RELACJA NA ŻYWO!

14.11.2016, godz. 21:09
Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 7
foto: Agencja TVN/x-news

Ślub od pierwszego wejrzenia. W odcinku 7. ciąg dalszy perypetii świeżo upieczonych małżonków. Po szybkim ślubie i krótkiej podróży poślubnej przyszedł czas na pierwsze małżeńskie kryzysy. Darek chce wprowadzić się do żony, mimo jej niechęci. Natalia nie wpuszcza Jacka do swojej sypialni. Tylko u Magdy i Krystiana jak na razie wszystko wydaje się w porządku. Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia? Zapraszamy na naszą relację na żywo!

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Uczestnicy programu, którzy zgodzili się na ślub w ciemno zostali dobrani w następujące pary: Natalia i Jacek, Ewa i Darek, Magda i Krystian. Widzowie towarzyszyli im już podczas ślubu, nocy i podróży poślubnej. W końcu przyszedł czas na przeprowadzki. W tym momencie pojawiły się pierwsze schody. Ewa i Darek nie mogą dojść do porozumienia. On chce wprowadzić się do żony. Ona jednak nie do końca jest zadowolona z tego pomysłu. Czy wizyta u psychologa Piotra Mosaka pomogła im odbudować pozytywne nastawienie? O tym przekonamy się już wieczorem. Przypominamy, że emisja Ślubu od pierwszego wejrzenia startuje o godzinie 22:30 na TVN. 7 odcinek programu w internecie dostępny będzie dopiero po zakończeniu transmisji w telewizji.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeden rozwód już był. Będzie kolejny?

23:24 Ewa i Darek weekend spędzają osobno. Mężczyzna jedzie do mamy na obiad, podczas spotkania unika tematu Ewy. Ostatecznie zdradza, że w jego związku nie jest dobrze. Ciocia zauważa, że zarówno Darek jak i Ewa zachowują się jak dzieci. Mama radzi, aby Darek częściej chodził na ustępstwa. Czy to pomoże? O tym przekonamy się już w następnym odcinku.

ZOBACZ: Randka w łóżku. Po raz pierwszy spotkali się w łóżku. Teraz są zdecydowani na coś więcej!

23:20 Magdę dopada grypa żołądkowa. W chorobie wspiera ją mąż. Kobieta jest zachwycona troskliwością Krystiana. Czas na przeprowadzkę. Magda jest zachwycona samodzielnością i zaradnością Krystiana. Para zamieszka w wynajętym mieszkaniu na Bemowie. Magdę niepokoi jedynie to, że Krystian cały czas rozmawia przez telefon ze znajomymi.

23:09 Wracamy do Ewy i Darka. Okazuje się, że po wizycie psychologa kobieta... ucieka z mieszkania na kilka godzin. Pojechała na spotkanie ze znajomymi. Wróciła dopiero o 1 w nocy. Darek czuje się odrzucony. Pranek był równie nieprzyjemny - para odnosi się do siebie z dużym dystansem. "Mam wrażenie, że to idzie gdzieś w tę stronę, abym się zdenerwował, wyprowadził może" - opisuje swoje uczucia Darek. Mężczyzna ostatecznie rezygnuje z wizyty u dziadków Ewy. Chopak boi się, że żona podczas wizyty u rodziny znowu będzie traktować go z góry.

23:05 Jacek musi porozmawiać z Natalią na temat spotkania z przyjaciółmi. "Czy jest coś, co w moim zachowaniu ci przeszkadza?" - inicjuje rozmowę mężczyzna. Okazuje się, że Natalia ma pretensje do Jacka o to, że o nią nie zabiega. Tymczasem Jacek zauważa, że Natalia jest dla niego oziębła. Psycholog podsumowuje, że kobieta jest ofiarą własnych oczekiwań. Rozmowa schodzi na temat własnego mieszkania. Jacek tłumaczy się, dlaczego nie udało mu się do tej pory zdobyć własnego kąta. Okazuje się, że dla Natalii status materialny męża jest bardzo ważny.

23:00 Czas na rozmowy Magdy i Krystiana z psychologiem. Piotr Mosak zauważa, że para ma problem komunikacyjny. Jest między nimi wiele niedomówień. Psycholog namawia ostatecznie Magdę i Krystiana do szczerej rozmowy. Sugeruje im, że powinni zamieszkać razem przez dwa tygodnie.

22:56 U Ewy i Darka czas na kolejną interwencję psychologa. Piotr Mosak zauważa, że podczas rozmowy para ma do siebie przede wszystkim... pretensje. Do tego niepotrzebnie używają ironii i sarkazmu. Mosak zauważa, że Ewa cały czas ocenia Darka, a do tego wbija mu szpileczki. Pojawia się kolejny problem. W weekend dziadek Magdy ma urodziny. Kobieta chce odwiedzić dziadka z Darkiem. Tymczasem on nie chce odwiedzać dziadków, ze względu na oziębłe zachowanie Ewy. W tym momencie psycholog wyciąga zdjęcia pary z wesela. Darek mięknie i zgadza się na odwiedziny u dziadków.

22:51 Natalia i Jacek zamieszkali razem u niej. Dzisiaj para spotka się ze znajomymi Natalii. Jak Jacek odnajdzie się w tej sytuacji? Mężczyzna przyznaje, że nie spodziewał się, że Natalia będzie "taka charakterna". Tymczasem Natalia jest rozczarowana zachowaniem męża, który jej zdaniem nie odnalazł się w nowym środowisku. Podczas spotkania kobieta ewidentnie bawiła się uczuciami męża. Psycholog omawiając tą sytuację staje po stronie Jacka "Natalia upokorzyła męża" - ocenia.

22:37 Magda i Krystian dogadują się świetnie, ale mają jeden problem. Nie ustalili jeszcze, kto u kogo będzie mieszkał. Magda nie chce opuszczać Warszawy, gdyż musi skończyć studia. Para jedzie do Warszawy. Humory im dopisują. To będzie pierwsza wizyta Krystiana w domu Magdy. Chłopak jest trochę zdenerwowany. Rodzice świeżo upieczonej panny młodej chcą, aby to Krystian przeprowadził się do Magdy. Dziewczyna w końcu musi skończyć studia. Krystian czuje się naciskany. Para ostatecznie postanawia udać się po poradę do psychologa Piotra Mosaka.... czas na reklamy.

22:30 Darek odwiedza Ewę po tygodniu przerwy. Już na wstępie podpada "A czy możesz pieska zabrać, czy będzie tak skakał?". Psycholog staje po stronie mężczyzny, zauważa, że Ewa cały czas testuje Darka. Czas na poważną rozmowę. Ewa wytyka Darkowi, że cały czas sam podejmuje decyzje. Okazuje się przy okazji, że kobieta złamała zasady programu! W międzyczasie odwiedziła Darka, bez wiedzy producentów. "Świetnie Ewa grasz" - ucina temat mężczyzna, który uważa, że podczas wizyty bez kamer, żona poinformowała go o tym, iż z tego małżeństwa nic nie będzie. Ostatecznie Ewa zaprasza Darka do mieszkania. Mężczyzna dostaje pozwolenie na spanie na kanapie.

W 7. odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia zobaczymy, jak zdesperowany Darek udaje się po radę do szwagra. Czy opinia brata żony pomoże?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: