ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 9 - RELACJA NA ŻYWO!

Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 9 - RELACJA NA ŻYWO!

28.11.2016, godz. 23:30

Ślub od pierwszego wejrzenia. W odcinku 9. ciąg dalszy perypetii świeżo upieczonych małżonków. Pary będą się dziś docierać. U niektórych kryzysy się pogłebią, u innych dopiero pojawią. Może się też okazać, że problemy wyjdą parom na dobre. Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia? Zapraszamy na naszą relację na żywo!

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Uczestnicy programu, którzy zgodzili się na ślub w ciemno zostali dobrani w następujące pary: Natalia i Jacek, Ewa i Darek, Magda i Krystian. Pary przechodzą przez pierwsze kryzysy małżeńskie. Która z nich wyciągnie z problemów wnioski i zbuduje mocniejszy związek? Przekonamy się dziś 22:30 na TVN. 9 odcinek programu w internecie dostępny będzie dopiero po zakończeniu transmisji w telewizji.

23:18 Darek podarował Ewie koperty, w których są komplementy na jej temat. Dostała też laurkę - wielkie serce z pięknymi słowami. Ewa zastanawia się, czemu mąż nie mówi jej tego na codzień. Piotr Mosak cieszy się, że nareszcie Darek przed o celu. To już koniec. A już za tydzień ostatni odcinek show. Pary zadecydują, czy będą razem, czy się rozwiodą. Zapraszamy na naszą RELACJĘ NA ŻYWO na SE.PL!

23:23 Powracamy po przerwie. Ewa się niecierpliwi. Ma dość bierności Darka. Darek widzi szansę na bycie razem. Żona przyjechała do miejscowości, z której pochodzi Darek i pokazuje jej ważne dla siebie miejsca. Darek szykuje dla niej walentynkową niespodziankę. Plan się zepsuł, bo zabrakło mu najpierw 15 minut. Zamknął Ewę w pokoju z ciocią, która jej pilnuje. Ewa czuje się jak w przedszkolu, ale Darek przynajmniej wykazał inicjatywę.

23:14 Przerwa reklamowa.

23:13 Magda z Krystianem przyjmują na obiad rodziców mężczyzny. Młoda żona żali się teściom z problemów. Rodzice są całym sercem za Magdą, dlatego rozmawiają na osobności z synem.

23:10 Magda postanawia napisać do Krystiana list. Martwi się o przyszłość ich związku, bardzo ją to martwi, dlatego pisze do niego. Krystian, odpowiada jej w formie listownej. Pozwala im to na lepsze zrozumienie siebie nawzajem.

23:08 Mama Darka jest oczarowana synową i bez problemu znajdują wspólny język. Ewa przekonała się, że teściowa nie jest zaborczą, nadopiekuńczą matką.

23:05 Darek i czuje się coraz swobodniej w towarzystwie Ewy. Od rana w mieszkaniu odbywają się gruntowne porządki, ponieważ Ewa przygotowuje się na pierwszą wizytą teściowej.

23:00 Magda nie czuje się stabilnie w związku an odległość. Wyżala się, ze swoich wątpliwości kuzynce i współlokatorce męża. Ponadto Magda zauważa, że Krystian inaczej zachowuje się w towarzystwie kuzynki.

22:58 Jacek pomimo protestu Natalii zamawia składane meble. Kobieta nie ukrywa swojego niezadowolenia, ale uczestniczy we wspólnym skręcaniu szafy.

22:55 Natalia ewidentnie lekceważy zdanie swoje męża. Nie dotrzymuje wspólnie ustalonych obowiązków.

22:52 Natalia wraca z Jackiem do siebie. Małżonek proponuje ustalenie wspólnego budżetu i wydatków. Jednak Natalii nie podoba się ten pomysł.

22:45 Czas na reklamy

22:44 Ewa zapoznaje Darka ze swoimi przyjaciółmi, którzy nieco go peszą. Ewę rozczarowało zachowanie Darka podczas spotkania. Liczyła, że będzie bardziej opiekował się gośćmi.

22:40 Magda i Krystian spotykają się w weekend w Poznaniu. Wydaje się, że dobrze sobie radzą w związku na odległość. Mąż przygotował dla Magdy walentynkową niespodziankę - kolację w eleganckiej restauracji.

22:35 Natalia i Jacek ponownie dyskutują o przyszłości przy kieliszku wina. Natalia jest załamana brakiem wspólnej wizji.

22:30 Zaczynamy!

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. świąteczny odcinek - kiedy i gdzie oglądać?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: