ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO z odcinka 4!

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO z odcinka 4!

24.10.2016, godz. 20:00
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: printscreen Facebook

Ślub od pierwszego wejrzenia - w 4. odcinku zobaczymy ślub ostatniej pary. Czy Natalia ucieknie sprzed ołtarza na widok Jacka? Jak wyglądała noc poślubna Darka i Ewy? Czym zaskoczył tata pana młodego na ślubie Krystiana i Magdy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej relacji na żywo z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Ślub od pierwszego wejrzenia wkracza w decydującą fazę. Pozostała ostatnia para: Natalia i Jacek, która zdecydowała się na udział w eksperymencie społecznym TVN-u. Przypomnijmy, że Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. Na ślub w ciemno zdecydowało się sześć osób. W poprzednich odcinkach "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego powiedzieli sobie: Darek i Ewa, Magda i Krystian.

4. odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia zostanie wyemitowany 24 października 2016 roku o godzinie 22:30 na stacji TVN. W dzisiejszym odcinku zobaczymy fragmenty wesela Magdy i Krystiana oraz fragmenty z nocy poślubnej Darka i Ewy.

ZOBACZ: Ślub od pierwszego wejrzenia. Ewa i Darek już po ślubie w ciemno. Byli rozczarowani?

23:35 To koniec 4. odcinka Ślubu od pierwszego wejrzenia. Wrażenia z nocy poślubnej Jacka i Natalii poznamy dopiero w kolejnym odcinku. Za tydzień będziemy też świadkami pierwszych małżeńskich kryzysów. Magda zapyta świeżo poślubionego męża o... zarobki. Będziemy też świadkami pierwszych podróży poślubnych.

23:27 Trzeba przyznać, że noc poślubna Natalii i Jacka była... bardzo tajemnicza. Jako jedyna para w programie nie chcieli wpuścić do pokoju kamer. Wszystko wskazuje na to, że eksperci mieli rację, twierdząc, że temperamenty Jacka i Natalii będą zgodne.

23:22 "Jesteśmy bardzo dopasowani. Strasznie jest Natalia wyluzowana. Możemy sobie żartować i żadna ze stron się nie obraża" - wyznaje przed kamerą Jacek. Jak wyglądał ich pierwszy taniec? "No ty musisz prowadzić" - zaznacza Natalia. To nie peszy pana młodego. Ostatecznie okazuje się, że taniec tańcem, ale dopasowanie jest świetne. "Od początku jakieś tam znaki, że może się udać" - cieszy się Natalia. Rodzice Jacka są niezapokojeni faktem, że rodzice Natalii nie wiedzą o ślubie córki. Jacek szanuje jej decyzję. Para młoda nie marnuje czasu. Ich pocałunki są bardzo namiętne. Czas na noc poślubną.

23:13 Na weselu Jacka i Natalii tradycji nie stało się zdość. Pan Młody nie poznał teściów, a oni nie przyjęli go oficjalnie w rodzinie. Nieobecnością rodziców Natalii zaskoczeni byli rodzice Jacka.

23:07 Wracamy do Urzędu Stanu Cywilnego. Tam Jacek i Natalia spotykają się po raz pierwszy. Natalia wygląda na przerażoną. Gdy urzędnik przeczytał ostatnie słowa przysięgi, dziewczyna wybucha śmiechem. Natalii ciężko było powstrzymać nerwowe wybuchy śmiechu. Podczas ślubu dochodzi do pomyłki. Urzędnik pomylił imię Jacka z imieniem Wojtka. Natalia nie wychwyciła tej pomyłki. Na szczęście reszta rodziny wyłapała błąd. "Napewno ma coś w sobie, ale jeszcze tego nie odkryłem" - wyznaje za kulisami Jacek, ale zaraz potem dodaje "Im dalej w las tym lepiej". Faktycznie! Już podczas sesji zdjęciowej para wymienia się pocałunkami.

23:04 Czas na noc poślubną Darka i Ewy. Gdy para wchodzi do pokoju pan młody wyznaje zaskoczony "Mamy jedno łóżko?!". "A co jest tak źle?" odpowiada żartem Ewa. Kobieta w toalecie wyznaje, że Darek zrobił na niej dobre wrażenie. "Ma poczucie humoru. Także to jest duży plus. Jest dużo plusów na początek" - cieszy się Ewa.

22:57 Przenosimy się na wesele Magdy i Krystiana. Para od razu znalazła wspólny język. "Lubią się bawić. Widzę, że są dopasowani humorkiem" - podsumowuje krótką znajomość Krystiana i Magdy mama pana młodego. "Przyszli do naszego stolika i rozmawiali z nami tak, jakby znali się już od dziesięciu lat" - ocenia przyjaciel Krystiana. Podczas wesela para dała się namówić na pierwszy pocałunek. "Podoba mi się żona. Emocje już opadły i jest super. Naprawdę" - wyznaje Krystian. A Magda? "To jest to! Jak będzie chciał mnie pocałować to nie ma problemu" - wyznaje Magda, ale dodaje "Jeżeli Krystian będzie chciał czegoś więcej tej nocy to myślę, że mu odmówię, bo nie mam już siły". Magda i Krystian chwalą się nagraniem z sypialni i trzeba przyznać, że... jest wesoło!

22:51 Jacek przeżywa dzień ślubu w towarzystwie najbliższych. Ma w nich ogromne wsparcie. "No naprawdę nie wierzę w to. Jak już będzie faktycznie ślub to uwierzę" - podsumowuje tata Jacka. Natalia ostatnie chwile przed ślubem spędza w... samotności. Na jej ślubie nie będzie rodziców. Z kolei siostra... trzyma ją w niepewności i przyjeżdża później niż się umawiały. "Można znać kogoś 10 lat, a można znać kogoś godzinę i być w szczęśliwym związku" - wyznaje Jacek i dodaje "Jeżeli dziewczyna też się zgłosiła do programu, to nie widzę problemu".

22:36 Piotr Mosak jest zaniepokojony konfliktem Natalii z rodzicami. Z tego względu odwiedza uczestniczkę programu w jej mieszkaniu. Przyszedł czas na poważną rozmowę. "Jestem na tyle samodzielna, że nie mogą zaingerować w moje decyzje na tym etapie" - wyznaje dziewczyna. Jednak, gdy padło pytanie o to, czy Natalia kocha rodziców, uczestniczka uciekła do łazienki. Od razu widać, że przyszła panna młoda ma problem z uczuciami. "Natalia trochę jest ofiarą swojego trybu życia. Zrealizowała prawie wszystko, co sobie zamierzyła i z tej perspektywy patrzy na świat" - ocenia psycholog. Gdy Piotr Mosak próbuje rozmawiać z Natalią, Jacek próbuje przygotować się do swojego ślubu w ciemno. Ogląda filmy z wesel swojego rodzeństwa.

22:30 Natalia ma 29 lat. Pracuje w biurze. Pochodzi z Wejherowa. Wybranym dla niej partnerem jest Jacek, który pochodzi z Poznania i również pracuje w biurze. Natalia rozmowę o swoich ślubnych planach prowadzi z siostrą. Dziewczyna nie ma dobrych relacji z rodzicami. Wszystko wskazuje na to, że nie zaprosi rodziców na ślub. Zupełnie inne relacje z rodziną ma Jacek. Jego rozmowa z rodzicami przebiega gładko. Chociaż tata Jacka na początku nie może zrozumieć pomysłu syna.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: