ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Dwa śluby już się odbyły!

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. Dwa śluby już się odbyły!

17.10.2016, godz. 23:33
Ślub od pierwszego wejrzenia - kiedy pierwszy odcinek
foto: Agencja TVN/x-news

Ślub od pierwszego wejrzenia rozkręcił się na dobre. Ostatnio w nowym programie TVN eksperci poinformowali uczestników o parach, które im znaleźli.  Pierwsza para zaczęła szykować się do uroczystości ślubnych. Czy dziś zobaczymy pierwszy ślub w ciemno?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. W zeszłym odcinku eksperci przekazali wybranym uczestnikom radosną nowinę - znaleźli im idealne połówki. Przyszli nowożeńcy podzielili się informacją z najbliższymi. Darek i Ewa zaczęli już przygotowywać się do ceremonii. Czy dziś zobaczymy ich zaślubiny?

23:25 Krystian wszedł na salę. Ze stresu usiadł na miejscu swojej żony. Magda powoli wchodzi na salę. Para spotyka się po raz pierwszy. Magda boi się, że Krystian jest "pierdołą". Do zaślubin jednak dochodzi. Rozmowa początkowo się nie klei. Młodzi zapraszają na wesele. Jak będzie wyglądać zabawa? - Żeśmy dali czadu - podsumowuje ślub Magda. Okazuje się, że oboje mają urodziny w imieniny miesiąca. Rozmowa powoli się rozkręca. Co z tego będzie? Zobaczymy już za tydzień! Zapraszamy za tydzień na naszą relację na żywo!

23:20 Powracamy! Za 3 godziny Magda i Krystian biorą ślub. Dziewczyna ma poważne wątpliwości. Mama towarzyszy Magdzie w ostatnich chwilach panieństwa. Krystian odlicza ostatnie minuty do ślubu. Zaczyna się stresować. Magda uspokaja swoich rodziców.

23:23 Krystian i jego świadek są już w urzędzie. Magda zmierza na uroczystość. Rodziny młodych poznają się same. - To czekanie mnie dobija - żali się Krystian. Magda jest już pod urzędem. Co za emocje!

23:10 Czas na przemówienia na weselu Ewy i Darka. Pan młody jako wykładowca radzi sobie znakomicie. - Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nam się udało - powiedział Darek. - W razie jakby się babcia, czy mama martwiły to spokojnie - umiem gotować - żartuje Ewa. Zaprosiła mamę na obiad do siebie. Wszystko wygląda wspaniale. Czy eksperci odnieśli sukces? Czas na reklamy.

23:05 Krystian zaprasza na ślub przyjaciół. Znajomi nie dowierzają. - Czyś ty oszalał? - pyta jedna z przyjaciółek. W tym samym czasie przyjaciółki Magdy organizują jej wieczór panieński w starym dobrym stylu. Jest nawet tort z penisem!

23:00 Powracamy na wesele do Wrocławia. Za chwilę młodzi zatańczą pierwszy taniec. Mimo obaw Darka, nie było tak źle. - Dał radę - chwali swojego małżonka Ewa. Darek pomógł Ewie, kiedy naszyjnik zaplątał się jej we włosy. Zbliżają się do siebie coraz bardziej. Czas na poważne rozmowy o przyszłości z teściami.

22:26 Krystian musi zawiadomić o ślubie dalszą rodzinę. Przyjechał do matki chrzestnej. - Co?! - krzyczy 67-letnia Elżbieta. Mimo początkowego szoku, matka chrzestna się cieszy. Ciocia Krystiana pomaga mu z telefonami do reszty rodziny. Na szczęście familia reaguje pozytywnie. Tymczasem Magda planuje ślubną fryzurę. Boi się, że marzenia przerosną rzeczywistość.

22:53 Powracamy do Ewy i Darka. Wesele się zaczęło. Rodzice uważają, że są szczęśliwi i do siebie pasują. Chłopak obawia się momentu, w którym weselnice będą krzyczeć "Gorzko". Niepotrzebnie! Pierwszy pocałunek był bardzo namiętny! Para znowu rozmawia. Oboje zauważają, że pasują do siebie charakterami, ale nadal się jeszcze kontrolują.

22:50 Tymczasem Magda wybiera suknię ślubną. Czy spodoba się Krystianowi? W wyborze pomaga jej przyjaciółka - doświadczona mężatka. Tymczasem Krystian szuka idealnego garnituru. W tym zadaniu pomaga mu siostra. Podczas mierzenia koszuli zauważył, że jest za mała w okolicach brzucha. Postanowił wybrać się na siłownię, żeby zrzucić parę kilo przed ślubem.

22:47 Powracamy po reklamach. Czas na wesele. Para wychodzi z kościoła. Są obrzucani ryżem i pozują do zdjęć cały czas rozmawiając. Mama Ewy cieszy się, że wszystko będzie dobrze. Ewa uspokaja Darka, żeby nie martwił się, że nie umie tańczyć. Chłopak jest przejęty.

22:41 Para młoda poznała rodziców. Rozmawiają po raz pierwszy dłużej. - Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - mówi Ewa. Cieszy się, że jej mąż nie jest cichym sztywniakiem. - Mam wrażenie jakbym go już znała wcześniej - wyznaje Ewa. Czas na wesele. Jest mały problem. Ewa kocha taniec, a Darek nie potrafi pląsać po parkiecie. Jak rozwiążą ten problem? Dowiemy się po reklamach.

22:36 Pierwsza para się poznała. Ewa podoba się Darkowi. Dziewczyna myślała, że chłopak będzie bardziej umięśniony. Czas na ślub! Młodzi składają sobie przysięgę! Urzędnik nalega Darka na pocałowanie panny młodej. Zawstydzony chłopak daje dwa nieśmiałe całusy w policzek swojej żonie. Zakładają obrączki. Co za piękna chwila!

22:30 Zaczynamy! Powracamy do ślubu Darka i Ewy. Emocje sięgają zenitu. Młodzi za chwilę się poznają!

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy Ewa i Darek się pobiorą?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: