ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. "Nie będziesz spał ze mną w sypialni!"

Ślub od pierwszego wejrzenia - relacja NA ŻYWO. "Nie będziesz spał ze mną w sypialni!"

07.11.2016, godz. 23:31
Ślub od pierwszego wejrzenia. Jacek i Natalia
foto: Printscreen TVN/ player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, którys taje się co raz popularniejszy. Wszystkie pary wróciły już z miesiąca miodowego i stanęły twarzą w twarz z prawdziwym życiem. Czy na chłodno zadecydują o rozstaniu z przypadkowymi partnerami?

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN, w którym eksperci z dziedziny psychologii, seksuologii i biologii dobierają w pary przypadkowych singli poszukujących miłości. W zeszłym odcinku każde ze świeżo upieczonych małżeństw było na swoim miesiącu miodowym. Pary mogły się bliżej poznać. Jednak zagraniczny wypad, to co innego niż codzienne życie małżeńskie. Czy dobrane przez ekspertów pary wytrzymają codzienną rutynę?

23:30 Czy ta miłość przetrwa? Dowiemy się już za tydzień. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

23:26 Ewa i Darek dali sobie szansę na nowo jednak w nocy wymienili się SMS-ami, które zaczęły konflikt na nowo. Darek wysłał dziwne wiadomości - wysłał jej w 12 punktach, co powinna zrobić, żeby poczuł do niej miętę. Małżeństwo przez kilka dni nie widuje się. Darek trochę zasłania się uczelnią i brakiem finansów. Mama nie wtrąca się w małżeństwo. Daje jednak radę synowi. Według niej powinni się poznać, tak jak to robią pary na początku związków. Czy syn weźmie mamine rady do serca?

23:22 Powracamy po przerwie. Natalia i Jacek poszli na spacer do parku. Wspólnie ćwiczą. Młode małżeństwo ma pierwszego gościa - starszą siostrę Natalii. Szczerze rozmawiają. Siostra polubiła Jacka. Jednak Jacek znów ląduje na kanapie.

23:15 Krystian i Magda wyprawili imprezę. Przyszli przyjaciela chłopaka, którzy próbują namówić dziewczynę na zamieszkanie w Poznaniu. Magda chciałby jednak skończyć studia. Jaką decyzję podejmie? Czas na kolejne reklamy.

23:10 Mimo smacznego obiadu, Jacek spędzi kolejną noc na kanapie. Tymczasem Ewa i Darek wybierają się do psychologa Piotra Mosaka. Początkowo indywidualne rozmowy ze specjalistą. Piotr Mosak nie rozumie - Ewa stwierdziła, że są z Darkiem niedopasowani seksualnie, mimo że jeszcze nic ze sobą nie robili. Psycholog twierdzi, że powinni zamieszkać razem i poznać się, bo nie mają nic do stracenia. Darek jest na tak. Ewa zauważyła jednak, że Darek nie ma na ręce obrączki! Postanawia jednak dać znajomości szansę.

23:04 Co u Natalii i Jacka? Dziewczyna zostawia męża w domu i idzie do pracy. Chłopak postanawia wykorzystać sytuację, by podbić serce Natalii. Jak postanawia zaskoczyć żonę? Miał zrobić kolację, ale wpadł na inny pomysł. Natalia jest wściekła i rozczarowana. Jacek chciał pogotować z żoną. - Jak bym wiedziała, że nie będzie obiadu, to bym zjadła w pracy - żali się dziewczyna. Będą robić carbonarę. W szaleństwie Jacka jest metoda - chłopak chce się pochwalić swoimi umiejętnościami i zaprezentować jak świetnie gotuje na oczach żony.

23:02 Para szuka pozytywów swojego związku. Robią wspólny budżet. Zastanawiają się jak spożytkować wolny 1000 złotych. Piszą na kartkach na co wydaliby kasę i wymieniają się wydatkami. Okazuje się, że się uzupełniają!

23:00 U Magdy i Krystiana trwa sielanka. Wstał wcześniej i przygotował żonie śniadanko. Jest jednak jeden problem. U chłopaka mieszka jego kuzynka - Marina. Dziewczyna czuje się nie komfortowo, mimo że polubiła kuzynkę.

22:55 Tymczasem Ewa postanawia odciąć się od męża. Według niej nic nie pasuje. Dzwoni zdenerwowana do seksuolog Moniki Staruch z pretensjami. Seksuolog próbuje uspokoić Ewę. Chce przerwać eksperyment. Nie odpowiada jej to, że mąż nie współżył od 4 lat. Darek też ma wątpliwości, czy chce się wprowadzić do Ewy. Ma dość ciągłego wypominania, że nie pasuje do ideału.

22:53 Natalia jest bardzo zamknięta i spięta. Jacek nie czuje się z tym komfortowo. Jacek próbuje się zmienić i przestać tylko żartować. Zadaje poważne pytania swojej żonie. Okazuje się, że Jacek nie będzie spał z żoną w łóżku. Jacek czuje się urażony.

22:50 Powracamy po przerwie. Natalia i Jacek zamieszkają razem. Mąż wprowadzi się do żony. Jak będzie? Oboje obawiają się tej wprwoadzki. Dostał jedną szufladę dla siebie.

22:42 Magda jest pod wrażeniem kolejką Krystiana i puzzlami, które wiszą na jego ścianie. - Ma chłopak cierpliwość- cieszy się dziewczyna. Podoba się jej mieszkanie męża, ale trochę by je ożywiła. Czas na pierwsze reklamy.

22:40 Krystian sprząta dom na przyjazd Magdy. Nawet tęsknił za swoją żoną. Jak dziewczyna zareaguje na jego największą pasję - kolejkę?

22:37 Krystian i Magda dziś rozwiążą swój problem. Kto przeprowadzi się do swojej drugiej połówki? Okazuje się, że dziewczyna jest rozpieszczoną jedynaczką! Magda jedzie do Krystiana aż do Poznania. Jest zadowolona.

22:35 Ewa i darek poszli na romantyczną kolację w Pradze. Dziewczyna ciągle nie wierzy, że wzięła ślub, ale ma nadzieję, że Darek pozytywnie zaskoczy ją w prawdziwym życiu, po powrocie do Polski. Na lotnisku Ewa nie chciała pożegnać się z Darkiem. Chłopak znów musiał interweniować. Czy ta miłość przetrwa?

22:30 Zaczynamy! Ewa i Darek przeżyli ostatnio mały kryzys. Chłopak swym spokojem przywrócił dziewczynę do równowagi. Bliskość z wesela jednak prysła. Idą na wystawę Alfonsa Muchy i Salvadora Daliego. Może sztuka znów przybliży ich do siebie.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Będzie druga edycja show!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: