ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Ślub od pierwszego wejrzenia - zwiastun już jest. Kiedy pierwszy odcinek?

Ślub od pierwszego wejrzenia - zwiastun już jest. Kiedy pierwszy odcinek?

09.08.2016, godz. 15:14
Ślub od pierwszego wejrzenia - kiedy pierwszy odcinek
foto: Agencja TVN/x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedna z nowości jesiennej ramówki TVN, która wzbudza najwięcej kontrowersji. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun show. O której godzinie i kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Data i godzina jest już znana!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący na całym świecie kontrowersje program, który już jesienią zadebituje na antenie TVN. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły sobie drugiej połówki, ale wciąż marzą o wielkiej miłości. To właśnie tym osobom na pomoc przyjdą producenci, którzy na podstawie testów psychologicznych, wielogodzinnych rozmów oraz takich rzeczy jak np. analiza zapachu dobiorą singlom drugie połówki. Uczestnicy programu wezmą ślub cywilny z wybranym przez specjalistów partnerem / partnerką. Jest jeden haczyk. Przyszła żona i przyszły mąż poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Do sieci trafił już zwiastun "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (do zobaczenia poniżej tego artykułu). Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 5 września o godzinie 22:30 w TVN-ie.

W poszukiwaniu idealnego męża i żony pomogą uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" specjaliści tacy jak: Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Bilogii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, seksuolog Monika Staruch oraz psycholog dr Piotr Mosak.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ekspert zdradza kulisy: "Robimy za nich to wszystko"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: