ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Spisek w Azja Express! Uczestnicy wyeliminują Renatę Kaczoruk? [WIDEO]

Spisek w Azja Express! Uczestnicy wyeliminują Renatę Kaczoruk? [WIDEO]

09.11.2016, godz. 14:05
Azja Express odc. 10
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express odc. 10 - tym razem miarka się przebrała? Jeden z zawodników będzie wściekły na Renatę Kaczoruk. Czy uczestnicy wyeliminują Renatę Kaczoruk w 10. odcinku Azja Express?

Czy w 10. odcinku Azja Express z wyścigu odpadną Renata Kaczoruk i jej partnerka Weronika Budziło? Już w poprzednim odcinku Michał Żurawski zapowiadał "Jutro ją wyeliminujemy i tyle". Przypomnijmy, że wcześniej, podczas misji z blokowaniem, Renia podpadła Stankowi. Z kolei w zwiastunie 10 odcinka widać, że narzeczona Wojewódzkiego mocno zaszła za skórę Pascalowi. "Jak robisz presję, to ja też robię presję i jestem straszny wtedy" - ostrzegał kucharz. Na obecnym etapie jedynie Agnieszka Włodarczyk i Marysia Konarowska nie mają pretensji do Kaczoruk. Czy dzisiaj będziemy świadkami spisku wymierzonego w Renatę? Już na filmie zapowiadającym dzisiejsze przygody celebrytów w Azji usłyszymy przestrogę Weroniki.

- Chcą żebyś odpadła - przestrzega partnerkę Budziło.

I choć w Azja Express nie ma tzw. eliminacji w postaci głosowania, to w sprzyjających warunkach można przyczynić się do przegranej największego konkurenta. Misje w programie są tak skonstruowane, że z łatwością można wykorzystać je do przysłowiowego rzucania kłód pod nogi przeciwników. Dodajmy, że to właśnie w tym odcinku z programem żegna się jedna z par.

ZOBACZ: Sukces Hanny Lis! Już jej nie hejtują w sieci! "Straciłam wizerunek sztywnej baby"

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: