ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
8,8

Taniec z gwiazdami (Taniec z gwiazdami)

taniec-z-gwiazdami-2-odcinek-6-andrzej-grabowski-iwona-pavlovic

Taniec z gwiazdami to program, w którym gwiazdy szaleją na parkiecie pod okiem doświadczonych tancerzy i choreografów. Do wygrania mają Krysztołową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 dla tancerza. Jest o co walczyć i walka trwa!

  • Taniec z Gwiazdami zmierza ku końcowi. Dziś zoabczymy przedostatni odcinek wielkiego show Polsatu. W półfinale zatańczą 3 pary. O wejście do wielkiego finału walczyć będą Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment, Olga Kalicka i Rafał Maseraka oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz.
  • Hania Żudziewicz jest mistrzynią Polski i Rumunii w tańcach standardowych. A obecnie występuje w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partneruje Robertowi Wabichowi. Jednak nie zawsze była rozpoznawalna. W młodości została podejrzana o szpiegostwo. Zobacz, jak do tego doszło.
  • Taniec z Gwiazdami w telewizji wygląda jak bułka z masłem. Prawda jest jednak zupełnie inna! Uczestnicy show naprawdę bardzo sie poświęcają, żeby wygrać program. Najlepszym przykładem poświęcenia jest Misheel Jargalsaikhan, która pochwaliła się nam swoimi siniakami, nabitymi ...
  • Za nami kolejny odcinek Tańca z gwiazdami! Ależ dużo działo się na parkiecie! Pary, które pozostały w programie zatańczyły do piosenek z bajek. W bajkowych kreacjach! Zobaczcie je.
  • Taniec z Gwiazdami już dziś ponownie zagości w naszych domach! Tym razem motywem przewodnim tańców celebrytów będą bajki! Sławomir zostanie... Pszczółką Mają! Jak wypadnie w nowej roli?
  • Już 2. września na antenie Polsatu zobaczymy 6. edycję "Tańca z Gwiazdami". Kto tym razem powalczy o kryształową kulę? W programie pojawi się nowa para - Wojtek i Urszula. Zobaczcie ich zdjęcia z treningu.
  • Już za niedługo rusza kolejna edycja Tańca z Gwiazdami w stacji Polsat. Wiemy już kto wystąpi na parkiecie! Nie zabraknie aktorów, piosenkarzy, kabareciarzy, a nawet dziennikarzy! Jakie gwiazdy wezmą udział w tanecznym show? Sprawdź!