ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
8,8

Taniec z gwiazdami (Taniec z gwiazdami)

taniec-z-gwiazdami-2-odcinek-6-andrzej-grabowski-iwona-pavlovic

Taniec z gwiazdami to program, w którym gwiazdy szaleją na parkiecie pod okiem doświadczonych tancerzy i choreografów. Do wygrania mają Krysztołową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 dla tancerza. Jest o co walczyć i walka trwa!

 • Wygląda na to, że po trzynastu edycjach na antenie TVN i siedmiu na antenie Polsatu, Taniec z gwiazdami wreszcie zniknie z ekranów telewizorów! Nie będzie kolejnej, ósmej edycji!
 • Przed nami kolejna edycja Tańca z gwiazdami w Polsacie. To już siódma edycja w tej stacji, a przedtem było ich aż trzynaście w TVN! Zobaczcie, kto zatańczy tym razem.
 • Znamy kolejne nazwisko uczestnika, który wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jest nim aktor z serialu Przyjaciółki. O kim mowa?
 • Natalia Szroeder (21 l.) zatańczy w siódmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Chociaż show wystartuje dopiero wiosną przyszłego roku, telewizja Polsat już zaczyna kompletować skład gwiazd.
 • Znana z roli Magdy w "Rodzince.pl" Olga Kalicka (23 l.) w parze z Rafałem Maserakiem (32 l.) oraz aktor Robert Wabich (49 l.) tańczący z Hanną Żudziewicz (24 l.) zmierzą się w finale szóstej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".
 • Taniec z Gwiazdami zmierza ku końcowi. Dziś zoabczymy przedostatni odcinek wielkiego show Polsatu. W półfinale zatańczą 3 pary. O wejście do wielkiego finału walczyć będą Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment, Olga Kalicka i Rafał Maseraka oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz.
 • Hania Żudziewicz jest mistrzynią Polski i Rumunii w tańcach standardowych. A obecnie występuje w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partneruje Robertowi Wabichowi. Jednak nie zawsze była rozpoznawalna. W młodości została podejrzana o szpiegostwo. Zobacz, jak do tego doszło.
 • Taniec z Gwiazdami w telewizji wygląda jak bułka z masłem. Prawda jest jednak zupełnie inna! Uczestnicy show naprawdę bardzo sie poświęcają, żeby wygrać program. Najlepszym przykładem poświęcenia jest Misheel Jargalsaikhan, która pochwaliła się nam swoimi siniakami, nabitymi ...
 • Za nami kolejny odcinek Tańca z gwiazdami! Ależ dużo działo się na parkiecie! Pary, które pozostały w programie zatańczyły do piosenek z bajek. W bajkowych kreacjach! Zobaczcie je.
 • Taniec z Gwiazdami już dziś ponownie zagości w naszych domach! Tym razem motywem przewodnim tańców celebrytów będą bajki! Sławomir zostanie... Pszczółką Mają! Jak wypadnie w nowej roli?
 • Już 2. września na antenie Polsatu zobaczymy 6. edycję "Tańca z Gwiazdami". Kto tym razem powalczy o kryształową kulę? W programie pojawi się nowa para - Wojtek i Urszula. Zobaczcie ich zdjęcia z treningu.