ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 2017, finał. Kim jest Natalia Szroeder?

Taniec z Gwiazdami 2017, finał. Kim jest Natalia Szroeder?

11.05.2017, godz. 11:13
Natalia Szroeder, Taniec z Gwiazdami
foto: EAST NEWS

Natalia Szroeder wystąpi w finale Tańca z Gwiazdami. Czy wygra taneczne show i otrzyma Kryształową Kulę i sto tysięcy złotych? Sprawdźcie, kim jest Natalia Szroeder i jakie ma szanse na wygraną w Tańcu z Gwiazdami.

Natalia Szroeder od początku podbiła serca jurorów i widzów w Tańcu z Gwiazdami. Młodziutka wokalistka (ma dopiero 22 lata!) świetnie sobie poradziła na parkiecie. Pochodzi z rodziny kaszubskiej o tradycjach muzycznych. Jej dziadek założył zespół ludowy, w którym do dziś występuje jej mama. Natalia Szroeder ma troje rodzeństwa, które również zajmuje się muzyką – tworzą zespół Rusland Trio.

Natalia Szroeder występowała w programie „Od przedszkola do Opola”. Później wygrała jeden z odcinków „Szansy na sukces”, w którym zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz. Popularność przyniosła jej współpraca z Liberem, z którym nagrała m.in. popularne piosenki „Wszystkiego na raz” oraz „Nie patrzę w dół”. Wystąpiła w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła siódme miejsce. W 2016 roku w stacjach radiowych triumfy święcił jej singiel „Lustra".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: