ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 2 z napisami dla niesłyszących

Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 2 z napisami dla niesłyszących

10.03.2017, godz. 09:42
Iwona Cichosz w Tańcu z Gwiazdami
Niestety niesłyszący nie byli w stanie poznać ocen ich faworytki foto: © AKPA

Taniec z Gwiazdami 2017 będzie emitowany z napisami dla osób niesłyszących. Stacja zdecydowała się na ten krok, ponieważ w show występuje Iwona Cichosz, Miss Świata Osób Niesłyszących 2016.

W wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami występuje Iwona Cichosz, Miss Świata Osób Niesłyszących 2016. W pierwszym odcinku programu Iwona powiedziała, że zdecydowała się na udział w show, żeby pokazać innym, że nie trzeba słyszeć, żeby tańczyć. Trzeba przyznać, że w tańcu zaprezentowała się naprawdę pięknie.

W związku z udziałem Iwony Cichosz w programie, Telewizja Polsat zdecydowała się emitować Taniec z Gwiazdami z napisami dla niesłyszących. "Iwona stała się symbolem przezwyciężania największych i najpotężniejszych barier, a także przykładem dla całego środowiska osób Niesłyszących w Polsce. Aby umożliwić jej fanom, w tym wszystkim niesłyszącym, możliwość pełnego udziału w oglądaniu i emocjonowaniu się jej występami, Telewizja Polsat jako pierwsza w Polsce zdecydowała się wprowadzić napisy w audycji rozrywkowej „na żywo” - powiedziała Nina Terentiew, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Programowych Telewizji Polsat. Nina Terentiew przyznała również, że stacja jest dumna, że jako pierwsza wprowadza napisy dla niesłyszących w audycji na żywo.

Iwona Cichosz tańczy w parze ze Stefano Terrazzino. Przy przyznawaniu ocen przez jurorów obecny jest tłumacz języka migowego.

Oglądajcie drugi odcinek Tańca z Gwiazdami o godz. 20.05

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: