ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 3. Dziś będzie tańczyć, a jutro bronić pracy magisterskiej. Kto?

Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 3. Dziś będzie tańczyć, a jutro bronić pracy magisterskiej. Kto?

17.03.2017, godz. 14:25
Iwona Cichosz
foto: print screen Instagram

Jedna z gwiazd Tańca z Gwiazdami jutro będzie bronić pracy magisterskiej. Jak poradzi sobie dziś na parkiecie? Sprawdźcie, kto ma w sobie tyle energii, że jest w stanie łączyć Taniec z Gwiazdami ze studiami!

Iwona Cichosz to Miss Świata Głuchoniemych, która występuje w Tańcu z Gwiazdami. Ze względu na udział  Iwony stacja zdecydowała się transmitować program z napisami dla niesłyszących. Iwona w Tańcu z Gwiazdami zdecydowała się wystąpić bez aparatu słuchowego, korzysta z tłumacza języka migowego. Uczestniczka radzi sobie świetnie! Tańczy ze Stefano Terrazzino. W ubiegłym tygodniu ich rumba zebrała najwyższe noty jurorów.

Jak się okazuje, Iwona nie tylko tańczy, ale również kończy studia. Obrona pracy magisterskiej przypada... jutro. Dziś więc zatańczy w programie, a jutro pojawi się na uczelni, by uzyskać tytuł magistra.

"Obronę pracy magisterskiej przekładałam półtora roku. Gdy zgodziłam się na udział w programie wiedziałam, że muszę się zmobilizować i przed rozpoczęciem treningów nadgonić zaległości. Skończyłam pisać pracę miesiąc przed pierwszym odcinkiem „Tańca z Gwiazdami”. Termin obrony mam ustalony na sobotę. Studiowałam w Toruniu, więc po najbliższym odcinku w sobotę rano czeka mnie podróż" - powiedziała.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: