ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6! Już dziś pierwszy odcinek! Tak trenują gwiazdy! [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 6! Już dziś pierwszy odcinek! Tak trenują gwiazdy! [WIDEO]

02.09.2016, godz. 12:27
Taniec z gwiazdami - o której i gdzie oglądać
foto: Taniec z gwiazdami. Oficjalny Facebook

Taniec z gwiazdami 6 rozpocznie się już dziś! Przed nami pierwszy odcinek tanecznego show Polsatu. Zobaczcie, kto wystąpi w szóstej edycji Tańca z gwiazdami i jak uczestnicy przygotowują się do pierwszego występu na żywo. Relację z Tańca z gwiazdami 6 przeczytacie od godz. 20 na żywo w SE.pl.

Już dziś zobaczymy pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami 6. W nowej edycji wystąpią m.in. Karolina Gorczyca, Olga Kalicka, Urszula Dębska, Tomasz Ciachorowski, Sławomir Zapała, Adam Zdrójkowski (znany z roli Kuby w serialu Rodzinka.pl) czy Mariola Bojarska-Ferenc.

Gwiazdy cierpliwie przygotowują się do pierwszego występu na żywo. Relację z ich poczynań będziecie mogli śledzić na SE.pl od godz. 20. Kto zostanie gwiazdą nowej edycji? Czy będzie to Adam Zdrójkowski z Rodzinki.pl? Jego partnerką jest 18-letnia Wiktoria Omyła. Para dziś zatańczy jive'a.

"Adam to pojętny uczeń i co najważniejsze daje radę, więc coś z tego będzie. Jive dla początkującego to chyba najłatwiejszy taniec, jest dużo akcji, skakanie, radość, więc jest czym przykryć braki taneczne" – ocenia Wiktoria.

Zobaczcie film z treningu, a relację na żywo śledźcie od godz. 20!

Źródło: brak autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: