ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6, odc. 2. Zapis relacji na żywo na SE.pl

Taniec z gwiazdami 6, odc. 2. Zapis relacji na żywo na SE.pl

09.09.2016, godz. 22:00
Taniec z gwiazdami 6
foto: Taniec z gwiazdami. Oficjalny Facebook

Za nami drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto zaprezentował się najlepiej? Czyj taniec wzbudził zachwyt? Kto rozśmieszył jurorów? Sprawdźcie, czytając naszą relację na żywo z drugiego odcinka Tańca z Gwiazdami.

Zobaczyliśmy drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Jakie tańce zaprezentowali uczestnicy? Kto zachwycił widzów swoim zaangażowaniem i kto otrzymał najwyższe noty od jurorów? Sprawdźcie, czytając naszą relację na żywo na SE.pl!

22:07 Dziękujemy, że byliście z nami!

22:04 Z programem pożegnali się Karolina Gorczyca i Żora Koloryov. Karolinie jest autentycznie przykro!

22:00 Czas na werdykt! Karolina Gorczyca i Żora Korolyov są zagrożeni. Sławomir i Magdalena przechodzą dalej! Podobnie jak Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła, Olga Kalicka i Rafał Maserak, Misheel i Jan Kliment, Robert Wabich i Hania Żudziewicz, Ewa Błachnio i Jacek Jeszke, Kamil Mokrzycki i Walerija Żurablewa, Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański. Zagrożeni są także Ula Dębska i Wojtek Jeszke.

21:41 - To od Państwa w tym momencie zależy, kto będzie na szczycie, a kogo pożegnamy - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Po punktacji jurorów prowadzi Olga i Rafał, na drugim miejscu znaleźli się Misheel i Jan. Najgorzej zaś wypadli Sławomir i Magdalena.

21:39 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 6

21:36 - Mariolu, masz niesamowitą świadomość ruchu - mówi Iwona Pavlovic. - Powiem Pani krótko, jak babcia babci: może być Pani dumna ze swoich wnuków, ale to one powinny być dumne z Pani - ocenia Beata Tyszkiewicz. - Jeszcze niech popracuje Pani nad pracą stóp i będzie cyc malina - dodaje Michał.

21:33 Czas na taniec Marioli Bojarskiej-Ferenc i Tomasza Barańskiego. Para zatańczy walca angielskiego. - Mariola chce wszystko kontrolować. Na sali ja jestem królem. Ja wiem, w którą stronę prowadzić - mówi Tomek. - Dochodzi do spięć, ale nie obrażamy się na siebie - dodaje.

21:32 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 8

Michał: 6

21:30 - Robert, masz swój flow i masz swój klimat. W końcu wychodziłeś trochę z rytmu, ale tak patrzę na Ciebie i myślę sobie, że polskim mężczyznom nie panuje talentu tylko odwagi. Głosujcie na Roberta, bo to jest nasz lew salonowy - mówi Michał Malitowski. - Ma Pan w sobie tyle poczucia rytmu, co twardego, męskiego kroku. Mnie bardzo pocieszyło to, że musiał Pan spodnie podciągnąć w trakcie tańca - mówi Andrzej. - Robercie, bardzo podobało mi się, że wykorzystałeś na początku jive'a, pasodoble. Jesteś inteligentny cieleśnie, umiesz pięknie odizolować ruch - ocenia Iwona.

21:29 To był bardzo fajny wizualnie taniec! Jak oceni go jury?

21:26 Przed nami występ Roberta Wabicha i Hani Żudziewicz. Para zatańczy cha-chę.

21:24 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 6

21:21 - Ja dzisiaj Misheel chciałabym zwrócić uwagę na dwa określenia. "Wykonać taniec" i "zatańczyć". Większość gwiazd wykonuje taniec. Ty zatańczyłaś. Wskoczyłaś na górną półkę, jak Olga - mówi Iwona. - Zgadzam się z każdym słowem Iwony - dodaje Andrzej Grabowski. - Miałem przyjemność oceniać wielu zawodowych tancerzy z Mongolii. Muszę przyznać, że wcale od nich nie odstajesz - ocenia Michał.

21:19 Misheel i Jan Kliment zatańczą tango. - Program jest bardzo wymagający emocjonalnie. Nasze tango będzie zmiksowane, będzie tam szczypta mongolskiej krwi i argetyńskiego pazura. Pochodzę z Mongolii, ale od 3. roku życia mieszkam w Polsce. Wychowałam się tutaj, mam nawet polskiego dziadka i babcię - mówi Misheel.

21:16 Jury ocenia:

Iwona: 5

Andrzej: 8

Beata: 9

Michał: 5

21:15 - Jesteście na lepszej drodze, gratuluję - mówi Michał. - Wydaje mi się, że zatańczyliście znacznie lepiej niż w pierwszym odcinku - ocenia Andrzej. - Piękny, czuły walc wiedeński - mówi Beata.

21:14 - Chciałbym zatańczyć dobrze tego walca - przyznaje Adam. Jak ich taniec ocenia jury?

21:13 Przed nami występ Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Omyły. Na treningu panuje nerwowa atmosfera. - Ja z nim nie wytrzymam - mówi Wiktoria. - Nie bądź leniwy. - Więcej treningu, a nie detali - mówi Adam. - Ja mam dopiero 16 lat, moje ciało jeszcze nie jest skoordynowane - tłumaczy. Adam i Wiktoria tańczą walca angielskiego.

21:11 Jury ocenia:

Iwona: 5

Andrzej: 9

Beata: 10

Michał: 4

21:08 - Wiecie Państwo, jak ja myślę o cha-chy, to mam przed oczami Joannę i Michała. Od dzisiaj będę miał przed oczami Państwami - mówi Andrzej Grabowski. - Ewuniu, początek doskonały. Dżaga, laska, ręce, nogi, biodra, wszystko. Dalej było gorzej, tańczyłaś zgarbiona. Nie było w ogóle balansu twojego - mówi Iwona Pavlovic. - Wprost odwrotnie, była Pani fantastyczna. Bardzo mi się podobało, nawet bym powiedziała, że Pan Jacek przeszkadzał Pani - ocenia Beata Tyszkiewicz.

21:05 Czas na występ Ewy Błachnio i Jacka Jeszke. Zatańczą cha-chę. - Połączenie zmysłowości z mocą jest bardzo trudne - mówi Ewa. - Kroki cha-chy mnie zabiją. Petarda była wtedy, a teraz planuję cały sylwester - zapowiada.

21:03 Jury ocenia:

Iwona: 4

Andrzej: 7

Beata: 8

Michał: 3

21:01 - Kamilu, z przykrością stwierdzam, że nie udźwignąłeś tego tańca - mówi Iwona Pavlovic. - Mam wrażenie, że dzisiaj schowałeś się za Waleriję - dodaje. - Powiedziałabym, że Pani Walerija wzięła na siebie bardzo dużą odpowiedzialność. Przejęła to na siebie i Pana dźwigała, ale Pan bardzo się starał - mówi Beata Tyszkiewicz. - Rzeczywiście, Pan jakby wycofał się z tego tańca, dał inicjatywę partnerce. Może i słusznie, bo ona lepiej tańczyła - żartuje Andrzej Grabowski. - Musisz przełamać swój strach, bo widać, że bardzo się starasz - ocenia Michał Malitowski.

20:58 Przed nami występ Kamila Mokrzyckiego i Waleriji Żurablewej. Zatańczą tango do utworu Adele.

20:55 Jury ocenia:

Iwona: 3

Andrzej: 6

Beata: 7

Michał: 2

20:53 - To był najgorszy walc wiedeński, jaki był w tym programie. Technika, masakra, ale dzisiaj wszystko ci wybaczę, bo narodziny dziecka to są ogromne emocje - mówi Michał Malitowski. - Bardzo mi się podobało i bardzo się ucieszyłam, że Pan nie upuścił Pani Magdy - ocenia Beata. - Sławomirze, przyjmij moje gratulacje. A jeśli chodzi o taniec, to jeszcze nie widziałam chodzonego walca angielskiego - mówi Iwona Pavlovic.

20:50 Sławomir Zapała i Magda Molenda zatańczą walca angielskiego.

20:48 Jury ocenia:

Iwona: 6

Andrzej: 8

Beata: 8

Michał: 4

20:44 Czy jej się to udało? - Te nóżki takie słabiutkie. Myślę, że główną przyczyną było to, że podniosłaś tak wysoko ciężar ciała - mówi Iwona Pavlovic. - Mogłabyś mi powiedzieć, jak się obniża ciężar ciała? - pyta Andrzej Grabowski. - Jak się czujesz w cha-chy? - pyta Michał. - Skupiłbym się na twojej elegancji, bo ewidentnie czujesz standard - dodaje.

20:42 - Na razie nie mogę jeszcze obudzić tych bioder. Może przez sport zapomniałam, że mam piersi, nogi. On kręci tyłkiem lepiej ode mnie - mówi Karolina. - Szukam tego flow i tego seksu w tej cha-chy - dodaje.

20:41 Przed nami występ Karoliny Gorczycy i Żory Korolyova.

20:39 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 7

20:38 - Ja wolałbym nie komentować tego tańca, bo wszystko co powiem byłoby za mało. Tańczyliście fantastycznie - ocenia Andrzej Grabowski. - Zatańczyłaś tak, jakbyś całe życie tańczyła z Rafałem Maserakiem - ocenia Iwona Pavlovic.  - Czy Państwo zauważyli jak Iwonka jako blondynka złagodniała? - mówi Beata Tyszkiewicz. - Bardzo mi się podoba, że kontrolujesz ruch, partnerujesz - mówi Michał Malitowski.

20:37 - Oj, proszę państwa, albo oni nie zrobili żadnego błędu, albo muszę zapisać się do okulisty - komentuje Krzysztof Ibisz.

20:35 Taniec Olgi i Rafała zachwyca! Wyglądają i ruszają się przepięknie.

20:33 Wracamy po przerwie. Teraz zobaczymy występ Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka. Zatańczą jazz. - Musimy pokazać emocje, to będzie trudne - mówi Olga. - Czuję, że on chce ze mnie wyciągnąć jak najwięcej, a ja czuję się nadal zawstydzona - przyznaje. Olga zatańczy z zawiązanymi oczami. - To jest megaryzyko, trzymajcie kciuki - przyznaje Rafał.

Godz. 20:17 Jury ocenia:

Beata: 9

Andrzej: 8

Iwona: 6

Michał: 5

Godz. 20:16 - Taka piękna para mówi Michał Malitowski. - Ale ten jive taki słaby, biodra muszą być bardziej w swingu - dodaje. - Michał mówi tak z zazdrości. Niech Pani go nie słucha, ja się na tym znam - mówi Andrzej Grabowski.

Godz. 20:15 Dziś zatańczą jive'a do piosenki Tiny Turner.

Godz. 20:14 - Tango dało nam ostro w kość. Ula ma całe opuchnięte stopy - mówi na treningu Wojtek.

Godz. 20:13 Jako pierwsi zatańczą Ula Dębska i Wojciech Jeszke.

Godz. 20:11 - Dzisiaj postaram się dać z siebie jeszcze więcej - mówi Adam Zdrójkowski, któremu ostatnio nie poszło najlepiej.

Godz. 20:09 - 3 godziny temu Sławomirowi urodził się pierworodny syn. Brawo! Gratulacje od nas wszystkich! - mówi Krzysztof Ibisz.

Godz. 20:07 Uczestnicy wychodzą na scenę.

Godz. 20:05 Rozpoczynamy relację na żywo. Bądźcie z nami!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: