ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6, odc. 4. Relacja NA ŻYWO na SE.pl

Taniec z gwiazdami 6, odc. 4. Relacja NA ŻYWO na SE.pl

23.09.2016, godz. 22:05
TANIEC Z GWIAZDAMI, 16.09.2016
foto: EAST NEWS

Już dziś o godz. 20.05 zobaczymy czwarty odcinek Tańca z gwiazdami. Która para dziś zachwyci jurorów, a kto zatańczy najsłabiej? Bądźcie z nami i śledźcie naszą relację na żywo.

Przed nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami 6. Kto w czwartym odcinku zaprezentuje się najlepiej i zdobędzie najwyższe noty od jurorów i uznanie widzów? Która para pożegna się z programem? Przekonamy się już dziś o godz. 20.05.

22:05 Kończymy naszą relację. Dziękujemy, że byliście z nami!

22:01 Pokochałam taniec aż tak, że ciężko będzie mi się z wami rozstać - mówi Mariola. Obiecuję Ci, że postaram się spełnić Twoje marzenia - mówi jej na pożegnanie Tomasz.

22:00 Dziś pożegnają się Mariola Bojarska - Ferenc i Tomasz Barański.

21:59 Zagrożeni są: Misheel i Jan, Mariola i Tomasz.

21:58 Bezpieczni dziś są: Sławomir i Magda, Adam i Wiktoria, Olga i Rafał, Robert i Hania, Ewa i Jacek, Ula i Wojciech.

21:55 W programie występuje Beata Kozidrak śpiewając piosenkę "Upiłam się Tobą"!

21:50 Za chwilę dowiemy się, kto dziś odpadnie z programu.

21:40 Panowie otrzymują po dwa punkty. Tabelę wciąż otwiera Olga Kalicka i Rafał Maserak, zamykają ją  Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła.

21:38 Jury ocenia:

Iwona: Panowie

Andrzej: Panie

Beata: Panowie

Michał: Panowie

21:35 Bardzo ładne, szybkie, zwiewne i przyjemne. Każda kobieta chciałby żeby u fryzjera tak szybko poszło - mówi Michał Malitowski. Nie wiadomo, która z was jest profesjonalną tancerką, a która się uczy tańczyć - dodaje Beata Tyszkiewicz. Dziewczyny naprawdę szukałam was po tej sali nie mogłam was rozróżnić, która z was to która - mówi Iwona Pavlović.

21:31 Zakład fryzjerski i freestyle to pomysł dziewczyn na ich taniec, każda będzie grała w nim inną rolę! Mam zamiar pokonać chłopaków swoimi walorami - mówi Urszula Dębska podczas treningów.

21:28 Czy wy myślicie, że jesteśmy w stanie to udźwignąć? jeżeli wy feel good to ja też feel good - mówi Iwona Pavlović. Panowie póki co proponuje wziąć te szmatki i na parkingu stoi mój samochód - dodaje Andrzej Grabowski. Adasiu to Twój najlepszy taniec - mówi Beata Tyszkiewicz. Czuć moc, Adam widzę, że z chłopakami razniej i lepiej Ci idzie - dodaje Michał Malitowski.

21:24 Tancerze pierwsi zatańczą swój taniec. Męska energia i to co kobiety lubią najbardziej! Czyli Rafał Maserak i warsztat samochodowy - mówi Sławomir Zapała podczas treningów. Jesteśmy seksownymi mechanikami - dodaje Adam Zdrójkowski.

21:23 Na czele tabeli plasują się Olga Kalicka i Rafał Maserak - dokładnie tak jak w poprzednim odcinku!

21:20 Jury ocenia:

Iwona: 5

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 6

21:18 Boli mnie serce, tak fantastyczny pomysł a tak do kitu zrobiony. Dusiłam się, nie udźwigneliście tematu - mówi Iwona Pavlović. Mnie ten bal manekinów bardzo się podobał, ta dramaturgia i ten styl - dodaje Andrzej Grabowski. Zachwycił mnie ten taniec, wzruszyłam się - dodaje Beata Tyszkiewicz. Jakość ruchu mi się podobała, zmiany szybkości - brawo koleżanko! - dodaje Michał Malitowski.

21:16 Ten show musi trwać do tej piosenki zatańczymy nasz trudny taniec - mówi Ewa podczas treningów.

21:15 Następną para będzię Ewa Błachnio i Jacek Jeschke zatańczą taniec współczesny!

21:13 Jury ocenia:

Iwona: 6

Andrzej: 9

Beata: 8

Michał: 7

21:10 Brakowału ruchu i osadzenia biodra. Jak Ty partnerujesz to jest jakaś inna jakość! W rumbie chodzi o to by partnerka była wyeksponowana - brawo! - mówi Michał Malitowski. Bardzo podobało mi się wyważenie, męstwo ten dystans. Za mało pracy bioder i napięcia mięśni - dodaje Iwona Pavlović.

21:07 Kolejną taneczną parą będzie Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zatańczą Rumbę do piosenki Tiny Turner - I don't wanna lose you.

21:06 Jury ocenia:

Iwona: 4

Andrzej: 10

Beata: 8

Michał: 3

21:03 Misheel twój wdzięk i pion to dziś za mało. Nie wystarczy ruszać nogami by być tancerką. Ten Jive dziś na nie - mówi Iwona Pavlović. Mi się podobało, wiele się Pani może nauczyć od Jana - dodaje Beata Tyszkiewicz. Mnie się bardziej podobało niż Beacie - dodaje Andrzej Grabowski. Zła technika i myliłaś kroki, dziś to Twój najgorszy taniec - mówi Michał Malitowski.

21:02 To się okażę na parkiecie czy mam tą energię - mówi Misheel podczas treningów.

21:00 Kolejną parą będzie Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment zatańczą Jive-a do piosenki Beyonce!

20:58 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 4

20:56 Wielu rzeczy Ci nie zazdroszczę ale tego dzika na klacie tak - mówi Michał Malitowski. Nie mogłam się Pana doczekać. Zawsze chciałam spotkać takiego torreadora i teraz mam!- mówi Beata Tyszkiewicz. Trzeba oceniać Cię według Twojej indywidualnej kategorii - dodaje Iwona Pavlović.

20:54 Musisz być groźny podczas tego tańca, dekoncentrujesz się - mówi podczas treningu Magda do Sławka.

20:52 Sławomir Zapała i Magdalena Molęda to kolejna para dzisiejszego wieczoru zatańczą Paso Doble do utworu Michaela Jacksona - Dirty Diana!

20:50 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 6

20:47 Bardzo podobał mi się początek z dwoma laskami, w tym jedną do podparacia - mówi Andrzej Grabowski. Taniec szarpany, głowa leciała, ramiona, stopy - mówi Michał Malitowski. Chciałbym powiedzieć, że ja tańczyłabym wolniej do takiej piosenki - mówi Beata Tyszkiewicz. Bardzo lekko zwiewnie, delikatnie z klasą tylko brak odciągniecia palców - dodaje Iwona Pavlović.

20:45 Chciałabym wejść w spokojny i emocjonalny nastrój podczas tańca - mówi podczas traningów Mariola.

20:44 Kolejną taneczną parą będzie Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański, zatańczą fokstrota do piosenki Franka Sinatry - New York!

20:42 Jury ocenia:

Iwona: 3

Andrzej: 7

Beata: 8

Michał: 4

20:39 To było uroczo nieporadne, to nie była Samba. Moja córka, która ma pół roku ma lepszą koordynację niż Ty - mówi Michał Malitowski. Samba w dresie? taka polska Samba - dodaje Andrzej Grabowski. Ja umiem cieszyć się z niczego ale Samba kiepska - ocena będzie bolała  - dodaje Iwona Pavlovic.

20:37 Podczas ćwiczeń Adam przeprasza Wiktorię za brak cierpliwości podczas żmudnych i wyczerpujących ćwiczeń.

20:36 Kolejną parą będzie Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła, będą tańczyć Sambę do piosenki Justina Bibera!

20:35 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 9

Beata: 10

Michał: 6

20:33 Ulu oglądać Ciebie i Twoje ciało w tańcu to przyjemność! Odciągnięte palce i Twoje piękne nogi, super! Jednak nigdy więcej nie daj prowadzić się kobiecie Wojtku - mówi Iwona Pavlović. Za mało zmian rytmu, szybkości, tempa, dynamiki, było bardzo ładnie jednak ten taniec trochę z poprzedniej epoki - mówi Michał Malitowski. Nigdy nie było żle, a teraz jest bardzo dobrze - dodaje Andrzej Grabowski.

20:32 Na treningach para skupia się aby opowiedzieć swoją historię poprzez emocjonalny taniec współczesny.

20:30 Następną parą będzie Urszula Dębska i Wojciech Jeschke, będą tańczyć do piosenki Adele - Hello!

20:12 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 8

20:10 No tak otwiera się czwarty odcinek Tańca z Gwiazdami! Super świeżość w kroku, to była świeża bryza - mówi Michał Malitowski. Po takim pierwszym tańcu radość w serca wlewa się dodaje - Andrzej Grabowski. Dziewczyno zrób w końcu jakiś błąd! Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to nie do końca podobał mi się Twój krok podstawowy ale on wymaga niebywałej koordynacji ruchowej - dodaje Iwona Pavlović.

20:08 Podczas treningów Olga ćwiczyła pracę nogami - Nie możesz przynieść wstydu! - mówi Rafał Maserak.

20:07 Jako pierwszi dziś zatańczą Jive'a Olga Kalicka i Rafał Maserak do piosenki The Beatles!

20:06 Dziś mężczyźni zatańczą przeciwko kobietom. Będzie się działo!

20:05 Rozpoczynamy relację na żywo. Bądźcie z nami!

Wszystkie informacje na temat Tańca z Gwiazdami 6, odc. 4 znajdziecie na SE.pl. Bądźcie z nami i śledźcie naszą relację na żywo.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: