ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami 6, odc. 6. Zapis relacji na żywo na SE.pl

Taniec z gwiazdami 6, odc. 6. Zapis relacji na żywo na SE.pl

07.10.2016, godz. 22:00
Taniec z gwiazdami 2 odc. VI edycji
Taniec z gwiazdami 2 odc. VI edycji foto: AKPA

Za nami szósty odcinek Tańca z Gwiazdami 6. Wyjątkowy, bo gwiazdy zatańczyły z gwiazdami! Kto z kim zatańczył i jak sobie poradziły gwiazdy?

Za nami wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami 6. Dlaczego? Bo uczestnicy zatańczyli ze sobą nawzajem! Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski zatańczyli razem jive'a, mimo że aktorka ma kontuzję stopy. Ewa Błachnio i Robert Wabich zaprezentowali się w tangu.

Jak poradziły sobie gwiazdy? Przeczytajcie zapis relacji na żywo tylko na SE.pl!

22:00 Z programem żegnają się Ula Dębska i Wojciech Jeszke. - To były dla mnie najlepsze chwile w życiu, Wojciech jest świetnym instruktorem - mówi Ula - Wielka szkoda, że to już się kończy, jestem bardzo zadowolony z postępów Uli - dodaje Wojtek.

21:57 Zagrożeni są: Ula i Wojtek, Misheel i Jan

21:56 Bezpieczni są: Robert i Hania, Adam i Wiktoria, Olga i Rafał, Ewa i Jacek

21:39 Po podsumowaniu punktów na samej górze nadal jest Ewa i Jacek z 77 punktami, a na dole uplasowali się Adam i Wiktoria oraz Misheel i Jan z 66 punktami. Kto dziś opuści program?

21:37 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 9

21:35 - Bardzo miło się na was patrzyło! - mówi Andrzej Grabowski, - Technicznie bardzo fajnie jako całość tej kompozycji i z humorem, brawo! - dodaje Michał Malitowski, - Uważam, że dziś stanąłeś na wyskości zadania, ten twój jive był bardzo ładny i świetny technicznie! - dodaje  Iwona Pavlović.

21:30 Olga i Adam to ostatnia para gwiazd, zatańczą dziś jiva. - Potrafimy być leniwi i niesforni, ale musimy się spiąć i ciężko pracować! - mówi Olga podczas treningów.

21:28 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 9

21:26 - Muszę powiedzieć, że był to wyjątkowy spektakl taneczny! Prowadzenie Roberta super! Widziałam jak się pomyliłaś, a Robert cię poprawił! - mówi Iwona Pavlović - Pięknie, to było fantastyczne! - dodaje Andrzej Grabowski.

21:22 Następnie tango zatańczą Ewa i Robert! - Jesteś dużo przystojniejszy niż Jacek - mówi Ewa do Roberta podczas treningów.

21:21 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 9

Beata: 9

Michał: 8

21:18 - Bardzo mi się to podobało! Takich stewardes nie ma, bo gdyby były to bym z nimi latał - mówi Michał Malitowski - Dziewczyny to było super! jednak mam wrażenie, że bez tych Panów byłyście zbyt delkiatne, słabo z tą techniką - dodaje Iwona Pavlović.

21:16 Pora na tańce gwiazd! Jako pierwsze zatańczą sambę Ula i Misheel. - My nie rywalizujemy ze sobą tylko cieszymy się, że możemy zatańczyć razem - mówi Ula podczas treningów.

21:15 Na szczyt tabeli dzisiaj wybijają się Ewa i Jacek z wynikiem 39 punktów, a na samym dole z wynikiem 31 punktów Adam i Wiktoria.

21:12 Jury ocenia:

Iwona: 5

Andrzej: 10

Beata: 9

Michał: 7

21:09 - Dzisiaj będzie pochwała, partnerowałeś bardzo ładnie, wiele trudnych figur i dałeś radę, to było bardzo naturalne! - mówi Michał Malitowski - Ten taniec Ci dziś leżał - dodaje Beata Tyszkiewicz, - Ty dziś zagrałeś idealnie role tańca współczesnego, robisz postępy w bardzo ślimaczym tępie - dodaje Iwona Pavlović.

21:05 Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła to następna para zatańczą taniec współczesny do piosenki Briana Adams'a Everything I Do dla dziadków Adama - Pomogli nam bardzo w życiu, kiedy moi rodzice byli w kiepskiej sytuacji materialnej moi dziadkowie przyjeli nas pod swój dach, wywchowywali nas jak matka i ojciec, bardzo ich kocham - mówi Adam Zdrójkowski podczas treningów.

21:04 Jury ocenia:

Iwona: 8

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 7

21:03 - Dzisiaj zarzucam Ci nieładną i niestaranną prace stóp - mówi Iwona Pavlović - Zauważyłem, że w standardzie za mało pracujesz, troszeczkę więcej pracy musisz poświęcić na taniec standardowy - dodaje Michał Malitowski - Nie słuchaj tego, dziś było fantastycznie i pięknie- dodaje Andrzej Grabowski.

20:59 Olga Kalicka i Rafał Maserak zatańczą walca wiedeńskiego jako kolejna para. Taniec zadedykowany będzie Kamilowi, bratu ciotecznemu Olgi, który miał wypadek na motocyklu i mimo tego, że jego rdzeń kręgowy nie został przerwany Kamil nie może chodzić. - Chcę żeby wiedział, że cała rodzina go kocha i żeby się nie poddawał - mówi Olga podczas treningów.

20:57 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 9

20:54 - Nawet nie wiesz jak ten program Cię zmieni, jutro jadę do Wieruszowa na turniej tańca i chcę żebyś pojechała tam ze mną, chcesz jechać ze mną? - mówi Iwona Pavlović, - Byliście jednym organizmem, to były fantastyczne! - dodaje Andrzej Grabowski, - Macie wytworną elegancję w tym tańcu, wzruszający walc! - dodaje Beata Tyszkiewicz.

20:49 Ewa Błachnio i Jacek Jeszke zatańczą walca angielskiego do piosenki Franka Sinatry - My Way dla rodziców Ewy. Jeśli chcesz iść własną drogą to idź z podniesioną głową! - mówi na treningu Ewa Błachnio wspominając nieżyjącego już tatę.

20:47 Jury ocenia:

Iwona: 7

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 7

20:45 - Zatańczyliście tego walca tak pięknie jak piękny był film Noce i Dnie! - mówi Andrzej Grabowski, - Dzisiaj widziałam, że miałaś za krótką szyję ponieważ zbyt wysoko podniosłaś ciężar ciała - dodaje Iwona Pavlović - Ten obrót był boski! - dodaje Beata Tyszkiewicz - Widać, że jest postęp i ciężko na to pracujesz, brawo! - dodaje Michał Malitowski.

20:41 Kolejną parą będzie Ula Dębska i  Wojciech Jeszke zatańczą walca, który zadedykują babci Uli do piosenki Noce i Dnie. Chciałabym, żeby babci ten taniec się podobał - mówi Ula podczas treningów.

20:38 Jury ocenia:

Iwona: 6

Andrzej: 10

Beata: 9

Michał: 8

20:35 - muszę powiedzieć, że dziś było bardzo spójne, wszystko ładnie współgrało - mówi Michał Malitowski, - niezwykła spoistość warstw razem - dodaje Beata Tyszkiewicz, - dzisiaj dla mnie było za mało kontrastu w Twoim ruchu, na jedym poziomie energetycznym był ten taniec- dodaje Iwona Pavlović.

20:33 Kolejną para będzie Misheel Jargalsaikhan oraz Jan Kliment zadedykują swój taniec swoim mamom. Co ciekawe Misheel zadedykuje swój taniec swojej bilogicznej mamie oraz Gabrieli Kownackiej, która mimo tego, że była serialową matką była wzorem dla Misheel. Będą dziś razem z Janem tańczyć teniec współczesny.

20:20 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 9

Michał: 7

20:17 - Robercie masz tak inteligetny taniec, tu nic nie jest przypadkowe nawet stopy odciągasz tylko jedynie Twoja glowa była zbyt sztywno, dzisiaj błyszczysz! - mówi Iwonana Pavlović To był Twój gorszy taniec dzisiaj, rama leciała i  głowa, stopy były za mało lekkości - dodaje Michał Malitowski. Było pięknie i bardzo się wzruszyłem - dodaje Andrzej Grabowski.

20:11 Robert Wabich swój taniec zadedykuje swojej żonie, którą bardzo kocha, a Hania braciom, którzy niestety już odeszli. Razem z Hanią dziś zatańczą walca wiedeńskiego.

20:10 W parach zatańczą Ewa Błachnio i Robert Wabich, Misheel Jargalsaikhan i Ula Dębska, Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski!

20:05 Po raz pierwszy w historii Tańca z Gwiazdami gwiazdy zatańczą z gwiazdami!

20:00 Rozpoczynamy relację na żywo. Dziś gwiazdy wystąpią tańcząc z dedykacją dla swoich bliskich, zostańcie z nami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: