ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 7: Uczestnicy. ZDJECIA wszystkich par!

Taniec z Gwiazdami 7: Uczestnicy. ZDJECIA wszystkich par!

22.02.2017, godz. 08:08
Taniec z Gwiazdami 7 edycji
Taniec z Gwiazdami 7 edycji Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino foto: Materiały prasowe

Taniec z Gwiazami wraca na ekrany już 3 marca 2017 roku. Jak zwykle do walki na parkiecie stanie jedenaście par, które będą oceniane przez profesjonalne jury. Jakie gwiazdy tym razem wezmą udział w show? Mamy listę uczestników Tańca z Gwiazdami 2017 i pierwsze oficjalne zdjęcia z planu!

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami 2017 w obiektywie Krzysztofa Opalińskiego. Pierwszy odcinek nowej edycji startuje już 3 marca o godzinie 20:00. Tymczasem już teraz do sieci trafiły zdjęcia uczestników. Kto pojawi się w Tańcu z Gwiazdami 2017? W rozpoznaniu uczestników pomoże galeria zdjęć powyżej tego artykułu.

Taniec z Gwiazdami 2017 - uczestnicy, czyli kto jest kim?

O Kryształową Kulę i pieniądze wiosną powalczą wokalistka - Natalia Szroeder i Jan Kliment, satyryk i kabareciarz, - Mariusz Kałamaga w parze z Waleriją Żurawlewą, Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, legenda radiowego komentarza sportowego Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka i dziennikarka Dominika Gwit i Żora Korolyov. Dagmar z serialowych „Przyjaciółek” - aktor Marcin Korcz w parze z Wiktorią Omyłą, aktorka, którą oglądaliście chociażby w „Drugiej szansie” - Monika Mariotti i Rafał Maserak, dla widzów doktor Rafał Konica z Leśnej Góry czyli aktor Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarka sportowa Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, aktor „Pierwszej miłości” Michał Malinowski w parze z Agnieszką Kaczorowską oraz młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk, której partnerował będzie Wojtek Jeschke. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: