ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow ​Taniec z Gwiazdami - gwiazdy disco polo w najbliższym odcinku

​Taniec z Gwiazdami - gwiazdy disco polo w najbliższym odcinku

20.04.2017, godz. 12:32
Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami foto: AKPA

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami będzie gratką dla miłośników disco polo! Na parkiecie pojawią się największe gwiazdy disco polo, które zaśpiewają swoje największe przeboje. Sprawdźcie, kto!

Takiego odcinka w historii Tańca z Gwiazdami jeszcze nie było. Gwiazdy zatańczą do największych przebojów disco polo! Co więcej, na parkiecie pojawią się zespoły, które zaśpiewają swoje piosenki. Kogo zobaczymy w piątkowym Tańcu z Gwiazdami? Boys, Pięknych i Młodych, Radka Liszewskiego, MIG.

Dla uczestników będzie to nie lada wyzwanie. Wydawałoby się, że nie da się zatańczyć klasyki do piosenek disco polo. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych - orkiestra pod przewodnictwem dyrygenta Tomka Szymusia przearanżuje piosenki disco polo w utwory do tańca.

Co będą tańczyć gwiazdy? Foxtrota (Natalia Szroeder i Jan Kliment), quickstepa (Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino), cha-chę (Dominika Gwit i Żora Koroylov). Co zatańczą pozostałe gwiazdy? Przekonamy się już w piątek wieczorem. Śledźcie relację na żywo z Tańca z Gwiazdami tylko na SE.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: