ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami. Jak trenują Żora Korolyov i Karolina Gorczyca? Zobacz wideo!

Taniec z Gwiazdami. Jak trenują Żora Korolyov i Karolina Gorczyca? Zobacz wideo!

12.08.2016, godz. 09:31
Źródło: Paulina Koziejowska

Przygotowania do pierwszego odcinka Tańca z gwiazdami trwają w najlepsze! Zobaczcie, jak do występu trenują Żora Korolyov i Karolina Gorczyca.

Żora powraca do Tańca z gwiazdami po 8 latach nieobecności. - Jestem już dojrzalszy, nie denerwuję się tak łatwo - przyznał - Z czasem nauczyłem się cierpliwości do innych ludzi. Kiedyś się frustrowałem, że ktoś jest debilem i nie potrafi tańczyć, a teraz wiem, że ktoś jest po prostu amatorem - powiedział w rozmowie z Superexpress.tv.

- Kiedyś tańczyłam jako dziecko. Może dzięki temu mam lepszą pamięć do choreografii, lepsze wyczucie - przyznała z kolei Karolina Gorczyca. Żora dodał, że kondycyjnie Karolina jest bardzo dobra, ale żeby zapamiętać kroki, musi najpierw z nim zatańczyć. Najwyraźniej zamiłowanie aktorki do sportu sprawiło, że jest jej nieco łatwiej na parkiecie, co zauważa także jej taneczny partner.

Obydwoje są bardzo pozytywnie nastawieni do udziału w programie i ostro trenują, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Trzymacie za nich kciuki? Będzie wysyłać smsy na tę parę?

Zobacz: Koszą kasę z internetu! Nawet 50 000 zł za wpis!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: