ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazuje SINIAKI. "Ja jej nie biłem!" [WIDEO]

Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazuje SINIAKI. "Ja jej nie biłem!" [WIDEO]

07.10.2016, godz. 13:43
Misheel Jargalsaikhan pokazuje SINIAKI
foto: tv.se.pl

Taniec z Gwiazdami w telewizji wygląda jak bułka z masłem. Prawda jest jednak zupełnie inna! Uczestnicy show naprawdę bardzo sie poświęcają, żeby wygrać program. Najlepszym przykładem poświęcenia jest Misheel Jargalsaikhan, która pochwaliła się nam swoimi siniakami, nabitymi na treningach z Janem Klimentem.

Misheel Jargalsaikhan to aktorka z kultowego serialu "Rodzina zastępcza". Dziewczyna bierze udział w obecnej edycji Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie występuje razem z Janem Klimentem, który uczy ją kolejnych kroków. Chociaż mogłoby się wydawać, że udział w show to łatwizna, aktorka udowadnia, że wcale tak nie jest. Mordercze treningi często łączą się z morderczym bólem. Misheel Jargalsaikhan specjalnie dla naszej telewizji pokazała swoje ostatnie "nabytki".

Po obu stronach ud ma ogromne siniaki. - To są siniaki z Tańca z Gwiazdami - okazuje trud swojej uczennicy Jan Kliment. - I potem mówią, że taniec jest łatwy. Nie jest łatwy. Ciężka praca - komentuje tancerz. - Ale to ja jej nie biłem! - śmieje się Kliment. Okazuje się, że taniec współczesny wymaga częstego kontaktu z podłogą i stąd obrażenia Misheel. - Chciałem pokazać prawdę. Wszyscy myślą, że się tu chodzi lansować. To nie jest prawda - dodaje Kliment.

To musi boleć! Jak Misheel Jargalsaikhan poradzi sobie podczas dzisiejszego występu? Przekonamy się już niedługo. Taniec z Gwiazdami już o 20:00 na Polsacie! Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Taniec z gwiazdami 6, odc. 6. Olga Kalicka nie zatańczy przez kontuzję?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: