ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami - NIE BĘDZIE nowej edycji!

Taniec z gwiazdami - NIE BĘDZIE nowej edycji!

03.07.2017, godz. 10:03
Taniec z gwiazdami 4, jury
foto: © AKPA

Wygląda na to, że po trzynastu edycjach na antenie TVN i siedmiu na antenie Polsatu, Taniec z gwiazdami wreszcie zniknie z ekranów telewizorów! Nie będzie kolejnej, ósmej edycji!

Nie będzie kolejnej edycji Tańca z gwiazdami na antenie Polsatu! Problem będzie mieć zatem prowadząca show, Paulina Sykut-Jeżyna, która może zostać bez pracy. Dziennikarka nie poprowadzi także Must be the music.Tylko muzyka, które również zniknie z anteny w najbliższej ramówce... Dziennikarka nie martwi się jednak brakiem pracy. Jak donosi Party Sykut-Jeżyna planuje skupić się na rozkręceniu swojego bloga (który ma łączyć tematykę lifestyle'u i macierzyństwa oraz mody) oraz śpiewaniu! Prezenterka chciałaby nagrać piosenkę.

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami doczekało się trzynastu edycji w stacji TVN w latach 2005-2011 oraz siedmiu edycji na antenie Polsatu w latach 2014-2017. Czyżby program miał na stałe zniknąć z anteny? A może stacja przygotowuje coś ekstra, jak na przykład rywalizację Dody i Maryli Rodowicz o Kryształową Kulę w kolejnej, ósmej edycji? To z pewnością byłby najlepiej oglądany program... Niestety Doda jest bardzo konsekwentna i nie planuje wziąć udziału w programie. Maryla Rodowicz miała z kolei poważną kontuzję biodra. Propozycje z pewnością pojawiały się często!

Zobacz: Magda Gessler marzy o dziecku? Ten wpis daje do myślenia!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: