ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami, wielki FINAŁ. Ania Karczmarczyk gościem finałowego odcinka

Taniec z Gwiazdami, wielki FINAŁ. Ania Karczmarczyk gościem finałowego odcinka

04.11.2016, godz. 14:20
Ania Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali TANIEC Z GWIAZDAMI. Debiutant lepszy od Maseraka?
foto: se.tv

Przed nami wielki finał Tańca z Gwiazdami. Wystąpią w nim Olga Kalicka i Robert Wabich. Kto zgarnie Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych? Przekonamy się wieczorem. Sprawdźcie, co będzie działo się w programie.

Taniec z Gwiazdami wielki finał zobaczymy już dziś o godz. 20.05. Wystąpią w nim dwie pary: Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych, a tancerz 50 tysięcy złotych.

Każda z par zatańczy dziś trzy tańce: ulubiony, wybrany przez rywali oraz freestyle. "Olga i Rafał zdecydowali się postawić na połącznie tańca współczesnego z jazzem, w bardzo wzruszającym wydaniu. Myślę, że to chwyci za serce. Robert i Hania to zupełnie inna bajka. Zatańczą tango i foxtrota do szlagierów „Tango milonga” czy „Zimny drań”  - mówi nam osoba z produkcji programu.

W finale wystąpią także wszyscy uczestnicy tej edycji. Zatańczą zbiorowy taniec. Będziemy mogli obejrzeć również występ zwyciężczyni poprzedniej edycji - Ani Karczmarczyk. Partneruje jej Jacek Jeszke.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: