ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami, wielki FINAŁ. Zapis relacji na żywo na SE.pl

Taniec z Gwiazdami, wielki FINAŁ. Zapis relacji na żywo na SE.pl

04.11.2016, godz. 22:07
Taniec z Gwiazdami
foto: Fotomontaż SE.pl

Taniec z Gwiazdami wielki finał za nami. Śledźcie zapis relacji na żywo tylko na SE.pl! W finale Tańca z Gwiazdami wystąpili Olga Kalicka i Robert Wabich. Sprawdźcie, jak im poszło i co działo się w finale Tańca z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami wielki finał już za nami. Wystąpiły w nim dwie pary: Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. Nagrodą jest Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych dla zwycięzcy oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza.

Czytajcie naszą relację NA ŻYWO. Klikajcie F5, by odświeżyć stronę i znaleźć najnowsze informacje na górze.

22.07 Kończymy naszą relację na żywo. Dziękujemy, że byliście z nami!

22.06 - Dziękuję za zaproszenie do tego programu. Cieszę się, że dotarłam tak daleko - mówi Olga Kalicka.

22.05 Robert jest w szoku. Michał Malitowski gratuluje mu zwycięstwa i zaprasza na zajęcia do swojej szkoły tańca w Warszawie lub Hongkongu.

22.03 - Zwycięska para wygrywa o 1 taneczny procent. Decyzją widzów dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu zwycięzcami Tańca z Gwiazdami zostają... ROBERT WABICH I HANIA ŻUDZIEWICZ!

22.02 - Robert chciał po prostu nie odpaść w pierwszym odcinku. A teraz stoi przed wielką szansą zdobycia Kryształowej Kuli - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

22.01 - Talent taneczny Olgi sprawił, że wielu z nas miało problem z odróżnieniem, czy do programu przyszła aktorka czy profesjonalna tancerka - mówi Krzysztof Ibisz.

22.00 Na ostateczny wynik czekają Olga i Rafał oraz Robert i Hania.

21.58 Kto wygra 6. edycję Tańca z Gwiazdami? Przekonamy się już za chwilę!

21.55 Gwiazdy 6. edycji Tańca z Gwiazdami zatańczyły do muzyki z Titanica.

21.53 - Taniec z Gwiazdami dał mi fajnego kopniaka na życie - mówi Ula Dębska. - Mnie odmłodził - mówi Mariola Bojarska-Ferenc.

21.52 Do końca głosowania pozostały trzy minuty! Na koniec zobaczymy pożegnalny taniec wszystkich uczestników tej edycji.

21.35 Po przerwie poznamy zwycięzcę Tańca z Gwiazdami!

21.34 Czas na kolejny występ specjalny. Zatańczą mistrzowie z Festiwalu Tanga Argentyńskiego.

21.33 Kto wygra Taniec z Gwiazdami?

21.32 - Chcieliśmy zadedykować tego ostatnia walca telewidzom, bo oni zobaczyli w nas to coś - mówi Hania Żudziewicz.

21.31 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 10

21.30 - Robercie, wychodzisz i po prostu tańczysz, ot tak. Cudownie - ocenia Iwona Pavlovic.

21.29 - Chciałbym zatańczyć z Panią. Po pierwsze, schudłbym tak jak Robert, po drugie, byłby brylancikiem - mówi Andrzej Grabowski.

21.28 - Poczułam, że w tym tańcu jest Pan uspokojony, że sprawia to Panu przyjemność. To było widać - mówi Beata Tyszkiewicz.

21.24 -  Na początku myślałem, że się do tego nie nadaję. Myliłem kroki, ale później poszło - mówi Robert Wabich. - Hania wyciąga ze mnie takie rzeczy, o których nie miałem pojęcia. To jest jej ogromny sukces, że jestem w finale.

21.22 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 10

21.21 - Czasami ściska nas w gardle i mamy łzy w oczach. Wy umiecie to wywołać - mówi Beata Tyszkiewicz. - Mnie się podobał związek z muzyką. Wszystko było w punkt - ocenia Michał Malitowski.

21.20 - Przy poprzednim wykonaniu powiedziałem, że ten taniec zostaje w pamięci. Teraz powiem to samo - mówi Andrzej Grabowski.

21.19 - Uważam, że jest to taniec tej edycji - mówi Iwona Pavlovic. - Myślę, że uchwyciliście w tym pokazie taką niepowtarzalną wartość jak pamięć. Pozostanie na lata - dodaje.

21.18 Widownia nagradza parę wielkimi brawami.

21.17 Olga i Rafał zatańczą tango.

21.16 - Na początku bardzo się wstydziła. Bała się mnie - mówi Rafał Maserak o początkach Olgi w programie. - Później coś w niej pękło, otworzyła się i pokazała swoją prawdziwą twarz. Najtrudniejsze było to, żeby przełamać w niej emocje - dodaje. - Momentem przełomowym był jazz.

21.15 Czas na ostatnią rundę taneczną. Najpierw zobaczymy Olgę i Rafała.

21.14 Po drugiej rundzie jest remis! 50 procent głosów zdobyli Olga i Rafał oraz 50 procent Robert i Hania.

21.11 Czas na występ specjalny: Grzegorza i Agnieszki Cherubińskich

21.08 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 10

21.07 - Jestem w szoku, jak ty oddajesz charakter tych tańców. Nie tylko zapamiętujesz kroki, ale oddajesz atmosferę tych tańców - mówi Michał Malitowski.

21.06 - Piękny taniec, piękne opowiadanie. Wybrnęliście z tego zadania świetnie - ocenia Andrzej Grabowski.

21.05 - To było twoje idealne show. Cała plejada tanecznych i aktorskich umiejętności - mówi Iwona Pavlovic.

21.02 Ich taniec prezentuje się rewelacyjnie. Rywalizacja jest tak zacięta, że naprawdę nie wiadomo, kto wygra!

21.01 Robert Wabich i Hanna Żudziewicz wykorzystają w swoim freestyle'u elementy z poprzednich układów. - Chcemy wykorzystać trochę charlestona, foxtrota, tanga - mówi Hania. Zatańczą do piosenki z lat 20. - Bardzo mi to pasuje, lubię te kindersztubę - mówi Robert.

20.59 Jury ocenia:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 10

20.58 - Ja uwielbiam w tym programie momenty, kiedy zatyka mi gardło i kiedy nie mogę nic mówić. Tak było - mówi Iwona Pavlovic.

20.57 - Piękny taniec, piękna historia. Wyrazy uznania dla młodych ludzi, którzy tu zatańczyli - mówi Andrzej Grabowski.

20.56 - Bardzo romantyczna historia - dodaje Beata Tyszkiewicz.

20.55 - Nieźle, nieźle - mówi Michał Malitowski. - Kontrola ruchu, płynność twojego ciała, świadomość przestrzeni, kontakt z partnerem. To był wyczyn - dodaje.

20.54 Zapowiada się wspaniałe widowisko. Para ma na parkiecie młodszych dublerów.

20.52 - Opowiadamy historię ludzi, którzy razem idą przez życie i mają swoje wzloty, i upadki - mówi Olga. - Z nami było podobnie - dodaje Rafał. - Mieliśmy chwile, kiedy się do siebie cieszyliśmy i takie, kiedy się kłóciliśmy - uzupełnia Olga.

20.51 Teraz finałowe pary zatańczą freestyle. Same zdecydują, z czym wystąpią.

20.50 To, co przed chwilą zobaczyliśmy, było niesamowite. Duet-petarda!

20.49 To dopiero jest energia!

20.48 Czas na występ Michała Malitowskiego i Joanny Leunis.

20.33 Po krótkiej przerwie finaliści zaprezentują się w drugiej turze.

20.32 Po pierwszej rundzie prowadzą Olga i Rafał. Zdobyli 51 procent głosów. 49 procent widzów zagłosowało na Roberta Wabicha i Hanię Żudziewicz.

20.31 Piękne to było!

20.29 Teraz wystąpi zwyciężczyni poprzedniej edycji, Ania Karczmarczyk i Jacek Jeszke.

20.27 Jury ocenia:

Iwona: 9

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 9

20.26 - Fantastycznie tańczyliście - mówi Andrzej Grabowski. - Kapitalnie - dodaje Beata Tyszkiewicz. - Tańczący Robert Wabich to cud - mówi Iwona Pavlovic.

20.25 - Czy technicznie to było idealne? Na pewno nie. Technika jednak przemija, a zostaje styl. Ty go masz - mówi Michał Malitowski. I dodaje, że cieszy się, że Robert jest w finale. Każe też wyluzować i jemu, i Oldze.

20.24 Para dostaje ogrom oklasków!

20.23 No cóż, na razie Robert w tym tańcu prezentuje się jak prawdziwy facet. Ale czy przy takiej partnerce można inaczej? Hania Żudziewicz zachwyca dzisiaj.

20.22 Olga i Rafał wybrali dla Roberta rumbę. - Chciałabym, żeby Robert pokazał się z delikatniejszej strony - mówi Olga.

20.20 Jury ocenia, choć przypomnijmy, ich noty się nie liczą:

Iwona: 10

Andrzej: 10

Beata: 10

Michał: 9

20.19 Michał Malitowski pyta Olgę, jak się czuje z tym, że to już koniec i czy będzie dalej tańczyć. Olga odpowiada, że tak.

20.18 - Dziś mam finał marzeń. Spotyka się najlepiej tańcząca kobieta i najlepiej tańczący mężczyzna - mówi Iwona Pavlovic. - Ten walc jest dużo lepszy niż ten pierwszy. Patrzyłam na stopy, żeby w tym finale coś ci powiedzieć, a tu cudownie skrzyżowane stopy, wspaniale - dodaje.

20.17 No cóż, naszym zdaniem poszło im świetnie! Olga i Rafał przemycili w tym tańcu elementów z innych układów.

20.15 - Wybraliśmy dla nich walca, żeby mieli nad czym popracować. Niech Olga pokaże się jako tancerka wszechstronna - mówi Hania Żudziewicz. Walc poszedł Oldze najsłabiej, więc ten wybór nie jest przypadkowy.

20.14 Czas zacząć walkę o finał! Jako pierwsi wystąpią Olga Kalicka i Rafał Maserak. Zatańczą walca wiedeńskiego.

20.13 - Dzisiaj całą władzę oddaliśmy w Państwa ręce. Jury pełni tylko rolę doradczą - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

20.12 - Najpierw gwiazdy zatańczą tańce, które wybrali dla nich przeciwnicy - mówi Krzysztof Ibisz. - To będzie pojedynek między męskością a kobiecością - zapowiada.

20.10 - Mają dwie różne osobowości, ale szanse na wygraną - takie same - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. I wita Olgę Kalicką i Rafała Maseraka oraz Roberta Wabicha i Hannę Żudziewicz.

20.09 - Dzisiaj zobaczymy, jak tańczą ci, którzy odpadli z programu - mówi Krzysztof Ibisz. Wystąpią również goście specjalni.

Godz. 20.05 Rozpoczynamy relację na żywo! Program rozpoczyna pokaz specjalny wszystkich uczestników.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: